Kvůli svému nezaměnitelnému hlasu se stala třetí vítězkou Česko Slovenské SuperStar. Porota ve složení Pala Habery, Ewy Farne a Ondřeje Soukupa byla z křehké dívky se silným hlasem naprosto nadšená.

Kariéra jako na horské dráze

Ze začátku její kariéry to vypadalo slibně. Talentu sympatické rockerky si všimla i Lucie Bílá. Několikanásobné Zlaté slavici dělala vítězka Superstar dokonce předskokanku na jejích koncertech.

Mimo to si střihla i duet s populárním písničkářem Xindlem X. Píseň Věčně nevěrná se stala i titulním songem k stejnojmennému filmu.

Po počátečním úspěchu přišlo vyhoření. Na nějakou dobu se stáhla z očí veřejnosti. Na velký úspěch po pauze nenavázala.

Po svém comebacku nahrála například duet s kolegou ze SuperStar Mirem Šmajdou. Na svém kontě má stejně jako celá řada dalších umělců i vlastní vánoční song.

Klidné soukromí

Ve svém osobním volnu se věnuje příteli a netradičnímu čtyřnohému mazlíčkovi.

„Ve třiceti letech jsem si pořídila potkana. Můj přítel není z branže a mám zákaz o něm mluvit, to radši o tom našem potkanovi. Poznali jsme v hospodě a už nějaký tři roky to budou, ale mě zajímá hlavně hraní, aby nám to klapalo a nějaký kluky moc neřeším,“ prozradila pro Extra.

Zkušenosti z minulých vztahů mnohdy vepsala do svých písní. "Inspiraci beru z chlapů. Člověk něco zažije, něco pozná, něco se mu stane, pak se z toho vypíše, pustí to do té písničky. Není to samozřejmě vždycky o chlapech, ale převážně ano. Pak se samozřejmě celkově inspiruji životem, co se vám stane hezkého nebo nehezkého," svěřila se v rozhovoru pro iDnes.

Minulost nechala za sebou

V současné době obráží festivaly se svou kapelou. Například letošní léto ji čeká populární festival Votvírák. Do minulosti se ve svých vzpomínkách příliš nevrací.

"Já bych spíš řekla, na co se nepamatuji. Vůbec se nepamatuji, co se dělo potom, když vyhlásili, že jsem vyhrála. Mám zatmění. Všichni se mě ptali, jaké jsem měla pocity, jaké to bylo vyhrát. Já nevím. Později jsem viděla záznam, kde bylo vidět, že mi dali mikrofon. Vůbec jsem nevěděla, že jsem tam mluvila a co jsem mluvila. Naštěstí jsem jen pípla, že děkuji. Já neměla připravený žádný proslov, byla jsem jen vykulená. Jinak to celé bylo pěkné, pěkná zkušenost. I ti lidé, se kterými jsem tam byla, celý tým a štáb. Já jsem si to užila i přesto, že to bylo náročné." Výhru v soutěži si připsala před jedenácti lety.

Nekompromisní odmítnutí

Stejně jako celá řada dalších mladých zpěvaček a zpěváků se snažila prosadit v muzikálech. Angažmá získala i v jednom z nejoblíbenějších muzikálů Mamma Mia! Kvůli jednomu svému nedostatku se musela účinkování v muzikálech vzdát.

"Mám velký problém v tom, že neumím tancovat. Nejhorší je, že s tím se nedá nic dělat! Když zpívám s kapelou nebo hraju na kytaru, tak jsem v pohodě. Zpívám i s Rockovou filharmonií a nově budu účinkovat v RockOpeře. My rockeři moc netancujeme, proto mi to vyhovuje," odhalila pro Lifee.

Související články