Sabina Karásková a Zbyněk Vlček plánovali po skončení reality show Love Island pracovat na společné budoucnosti a dokonce se k sobě sestěhovali. Pak ale přišlo pro kudrnatého mládence hořké zklamání.

Vlček a Karásková společně vyrazili na MMA zápasy, kde se Sabina sblížila s Makhmudem Muradovem.

Zbyněk následně obvinil svou tehdejší partnerku z toho, že přímo před jeho zraky flirtovala se zápasníkem. "Byli jsme spolu na Oktagonu v Ostravě, vrátili jsme se a Sabina si večer začala psát s Muradovem. Už druhý den ji zval na rande a dal jí na sebe telefonní číslo. Sabina mi říkala, že o nic nejde, že je to jen legrace," sdělil Vlček TV Nova s tím, že je z vývoje situace lehce v šoku. Tím ale celá kauza zdaleka neskončila. Na síti TikTok se totiž objevilo video, které vzbudilo další pozornost veřejnosti i kolegů propíraného párečku.

Sabina a její otevřená vrata

Ačkoli se ke konci roku zdálo, že je celé fiasko kolem Sabiny Karáskové zapomenuté a přelétavou účastnici ostrova lásky už nikdo nebude řešit, opak je pravdou. TikTokem se totiž začalo šířit video, kde Sabina prohlašuje, že "nechce jen nějaký románek a má otevřená vrata."

Tento výrok pak sklidil vlnu negativních reakcí, a to i od kolegů z reality show. Karásková je pro smích nejen fanouškům, ale hlavně Zbyňkovi, který si k chování své ex neodpustil jízlivou poznámku.

"Sabina: Muradov mi napsal: jestli jsme se Zbyňkem v pořádku dojeli domů. Díky bohu, že už jsem měl zabalíno," okomentoval Vlček. ​Také modelka Natálie Kočendová se v komentářích vyjádřila a napsala, že nemá slov.

Karásková tvrdí, že k rozchodu se Zbyňkem došlo na základě toho, že si přečetl její konverzace s kamarádkami na sociální síti. "Hraje v tom velkou roli, že jsem to drbala s holkami. Všechno jsme probraly. Zbyněk si přečetl i tyhle konverzace a ty mu asi nebyly příjemné. Jsem jenom normální holka, která se o tom otevřeně bavila s kamarádkami. Já si upřímně myslím, že ho víc štvaly ty konverzace s kamarádkami. Nezacházela bych do hlubších debat s jiným klukem, kdybych měla přítele," brání se Sabina.

Účastnice Love Islandu sice o románku s Muradovem mluví otevřeně, samotný zápasník se ale zatím netváří, že by jevil zájem s ní v budoucnu tvořit pár. Necháme se tedy překvapit, jak se bude kauza vyvíjet dál.

Vzít svou přítelkyni na Oktagon se Vlčkovi příliš nevyplatilo

Související články