Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další trapas Sabiny z Love Islandu: Za potupné video o vztazích sklízí výsměch

Sabina Karásková a Zbyněk Vlček
Sabina Karásková a Zbyněk Vlček
Zdroj: Profimedia
Sabina Karásková a Zbyněk Vlček

Účastnice reality show Love Island Sabina Karásková na sebe strhla pozornost, když svou "velkou lásku" z televize, Zbyňka Vlčka, vyměnila za expartnera zpěvačky Moniky Bagárové, Makhmuda Muradova. Sabina se přitom krátce před úletem se zápasníkem sestěhovala se Zbyňkem a působili jako idylický pár. K chování účastnice z ostrova lásky se nyní vyjadřují i její kolegové ze show.  

Sabina Karásková a Zbyněk Vlček plánovali po skončení reality show Love Island pracovat na společné budoucnosti a dokonce se k sobě sestěhovali. Pak ale přišlo pro kudrnatého mládence hořké zklamání.

Vlček a Karásková společně vyrazili na MMA zápasy, kde se Sabina sblížila s Makhmudem Muradovem.

Zbyněk následně obvinil svou tehdejší partnerku z toho, že přímo před jeho zraky flirtovala se zápasníkem. "Byli jsme spolu na Oktagonu v Ostravě, vrátili jsme se a Sabina si večer začala psát s Muradovem. Už druhý den ji zval na rande a dal jí na sebe telefonní číslo. Sabina mi říkala, že o nic nejde, že je to jen legrace," sdělil Vlček TV Nova s tím, že je z vývoje situace lehce v šoku. Tím ale celá kauza zdaleka neskončila. Na síti TikTok se totiž objevilo video, které vzbudilo další pozornost veřejnosti i kolegů propíraného párečku.

Sabina a její otevřená vrata

Ačkoli se ke konci roku zdálo, že je celé fiasko kolem Sabiny Karáskové zapomenuté a přelétavou účastnici ostrova lásky už nikdo nebude řešit, opak je pravdou. TikTokem se totiž začalo šířit video, kde Sabina prohlašuje, že "nechce jen nějaký románek a má otevřená vrata."

Tento výrok pak sklidil vlnu negativních reakcí, a to i od kolegů z reality show. Karásková je pro smích nejen fanouškům, ale hlavně Zbyňkovi, který si k chování své ex neodpustil jízlivou poznámku.

"Sabina: Muradov mi napsal: jestli jsme se Zbyňkem v pořádku dojeli domů. Díky bohu, že už jsem měl zabalíno," okomentoval Vlček. ​Také modelka Natálie Kočendová se v komentářích vyjádřila a napsala, že nemá slov.

Karásková tvrdí, že k rozchodu se Zbyňkem došlo na základě toho, že si přečetl její konverzace s kamarádkami na sociální síti. "Hraje v tom velkou roli, že jsem to drbala s holkami. Všechno jsme probraly. Zbyněk si přečetl i tyhle konverzace a ty mu asi nebyly příjemné. Jsem jenom normální holka, která se o tom otevřeně bavila s kamarádkami. Já si upřímně myslím, že ho víc štvaly ty konverzace s kamarádkami. Nezacházela bych do hlubších debat s jiným klukem, kdybych měla přítele," brání se Sabina.

Účastnice Love Islandu sice o románku s Muradovem mluví otevřeně, samotný zápasník se ale zatím netváří, že by jevil zájem s ní v budoucnu tvořit pár. Necháme se tedy překvapit, jak se bude kauza vyvíjet dál.

Vzít svou přítelkyni na Oktagon se Vlčkovi příliš nevyplatilo

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky