Mnozí se shodovali na tom, že Sabina Karásková a Zbyněk Vlček tvořili ten nejkrásnější pár v nové řadě česko-slovenské show Love Island, a dokonce se rozčilovali nad tím, jak mohla natolik nádherná dvojice skončit „jen” na druhém místě. I tak ale Sabině a Zbyňkovi přáli štěstí. To ale dvojici moc dlouho nevydrželo.

Do hry vstoupil Muradov

Vztah ztroskotal ve chvíli, kdy Zbyněk objevil konverzace Sabiny s MMA zápasníkem a expartnerem Moniky Bagárové, Makhmudem Muradovem. Zbyněk si hned zabalil věci a od Sabiny, která se hájila, že komunikace nic neznamenala, odešel. Podle všeho ale udělal dobře. Jakmile totiž za Zbyňkem práskly dveře, půvabná kráska se začala s Muradovem ještě více sbližovat.

V nedávném rozhovoru pro nova.cz Sabina přiznala, že je se zápasníkem stále v kontaktu a doufá, že by jejich nynější vztah mojí přejít v něco mnohem vážnějšího. „Určitě nechci románek,” nechala se slyšet Sabina. „Jsme v kontaktu a uvidíme, teď mám otevřená vrata,” smála se na celé kolo tanečnice, která v tu chvíli možná ani netušila, nakolik si svými slovy zavařila.

Výsměch od všech

Právě úryvek, v němž Sabina mluví o svých „vratech”, se rychle začal šířit na sociální síti TikTok. A lidé se nestačili divit. Na kousek videa dokonce reagovala i Natálie Kočendová, která se Sabinou sama strávila několik týdnů ve vile v reality show Love Island. „Nemám slov,” napsala jen a dala tak dostatečně najevo, co si o Sabině myslí. A podobných reakcí, kolikrát i podstatně ostřejších, se objevovala celá řada.

Právě možná až tehdy Sabina pochopila, že možná měla zvolit lepší slova při popisování své aktuální vztahové situace. Na jejím novém YouTube kanálu se jí totiž jeden z fanoušků zeptal, jak dlouho po odvysílání nováckého rozhovoru „chodila kanály”. „Kanály jsem nechodila, protože jsem vůbec nevycházela z bytu,” prozradila Sabina, která neměla žaludek na to jít mezi lidi.

Související články