Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S tebou mě baví svět: Co dnes dělají všechny děti z filmového hitu

S tebou mě baví svět
S tebou mě baví svět
Zdroj: ČSFD
S tebou mě baví svět

Film S tebou mě baví svět se na obrazovkách opakovaně objevuje už desítky let. Úsměvnou komedii natočila v roce 1982 Marie Poledňáková. Pojednává o třech tatíncích, kteří si na pánskou jízdu musí vzít i svoje děti a tím vzniká spousta vtipných situací. Co dnes vlastně dětští herci dělají?

Matýsek (Lukáš Pelánek)

Asi nejznámějším dítětem je malý Matýsek, kterého hrál Lukáš Pelánek. Ten se ale později herectvím živit rozhodně nechtěl a kdyby mohl jako maličký roli odmítnout, pravděpodobně by to udělal. Dnes se živí jako pošťák.

Pepíno (Cyril Křůpala)

Divoký Pepíno se během let uklidnil a od herecké kariéry také upustil. Vystudoval mezinárodní obchod a živí se jako obchodní a marketingový ředitel.

Bertík (Marek Dvořák)

Marek Dvořák u filmu chtěl jako jeden z mála zůstat. Na vysněnou FAMU se však nedostal a později se věnoval telekomunikacím. Sen o filmové branži se tedy rozplynul.

Míša (Václav Korda)

Malý Míša je dnes velkým bankovním úředníkem. Umění se ale přeci jen okrajově věnuje. Jeho koníčkem je totiž loutkoherectví.

Kačenka (Marta Buchtíková)

O Martě Buchtíkové se toho příliš neví. Údajně se dala k náboženské sektě a žije kdesi ve Francii odříznutá od světa.

Dášenka (Zuzana Lisová)

Zuzana Lisová u filmu, stejně jako většina dětských herců, nezůstala. Dala přednost podle ní vznešenějšímu povolání. Pracuje v porodnici, kde se stará o nedonošená miminka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky