Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Stranger Things Millie Bobby Brown, s kým vším herečka randila?

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown
Zdroj: Profimedia
Více v galerii
Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown (16) se proslavila po celé světě díky své roli v seriálu Stranger Things, kde ztvárnila hlavní roli, herečka ale už dávno není malá holčička a má za sebou dokonce několik milostných románků. 

Millie Bobby Brown se stala světově proslulá hvězda již v útlém dětství. Britská herečka narozená ve Španělsku si jde tvrdě za svým cílem a ve své kariéře stoupá čím dál výš.

Bobby je nejen herečka, ale také se věnuje modelingu a filmové produkci a to vše zvládá ve svých teprve šestnácti letech.

Krásná hvězda Netlixu má za sebou ale dokonce už několik milostných epizod! Kdo ulovil srdce Millie v minulosti a s kým se vídá aktuálně?

Millie Bobby Brown je vzorem pro celou generaci dívek

Fanoušci seriálu Stranger Things dlouho spekulovali o tom, zda náhodou není seriálový vztah reálný i ve skutečnosti. Herecký kolega Finn Wolfhard ale s Millie Bobby Brown nerandí a jejich vztah je odjakživa pouze přátelský. Podobně Millie spojovali i s Noahem Schnappem, stejně jako u Finna je ale spojuje čistě pracovní a kamarádské pouto.

Herečka ale sama není, vídá se již delší dobu s Josephem Robinsonem a dvojice dokonce vztah potvrdila na Snapchatu, později ale přízpěvek zmizel. Robinson pochází ze slavné rodiny, jeho otec je hvězda rugby, Jason Robison.

Podle dostupných informací se Millie s Josephem poprvé setkala v listopadu 2019 na Maledivách, kde nejspíš mezi nimi přeskočila jiskra. Před ním ale měla herečka už jiné vážné vztahy.

Randí se synem rugbyové hvězdy

Millie Bobby Brown si své soukromí nyní velmi střeží, v minulosti tomu ale tak nebylo. Například vztah s hvězdou Youtube Jacobem Sartoriusem přiznala  po pěti měsísích, nakonec se ale dva měsíce poté dvojice rozešla.

"Rozhodutí rozejít se bylo vzájemné," prozradila tehdy herečka. Ačkoliv se k Jacobovi po pauze ještě vrátila, ani druhý pokus nevyšel.

Krátký románek prožila ještě Brown s dalším synem slavných rodičů, Romeem Beckhamem! Millie se s ním seznámila v roce 2016 a Victorie Beckham se netajila tím, že je z nové snachy nadšená! Stejně jako předchozí vztah s Jacobem, ani Romeo si nedokázal srdce krásné herečky udržet. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky