Většina z nás ho zná jako drsného, arogantního a namyšleného rapera, který si myslí, že si vše může dovolit koupit a že zná na všechno odpověď. Ne vždy ale takový Rytmus je! Především pak v blízkosti své rodiny, kterou miluje nejvíc na světě a položil by za ni život.

I když se Rytmus právem řadí mezi drsné týpky, nikdy kolem něj nebylo přehnané množství skandálů. Občas se sice objevil nějaký ten bulvární článek, jak si nebral servítky s nějakým novinářem či byl protivný na své fanoušky. Jinak žádná dramata. Aby také ne, když Patrik Vrbovský, což je umělcovo běžné jméno, nepije alkohol, neužívá drogy a ani nekouří.

Žije zdravě, sportuje a stará se o rodinu

Žije zdravě, sportuje a snaží se ze všech sil pro svou rodinu udržovat. Už dlouhá léta snil Rytmus o synovi, ale ne a ne se ho dočkat. Nejnadějněji to vypadalo se zpěvačkou Darou Rolins, se kterou žil několik let a o miminko se intenzivně snažili.

Své životní štěstí našel v moderátorce s balkánskou krví, Jasmině Alagič, kterou si v roce 2019 vzal za manželku a o dva měsíce později se jim narodil syn Sanel. Rytmus byl nejšťastnějším mužem na světě. V ten okamžik si řekl, že rodina je pro něj nejvíc a od té doby dělá vše, aby byl co nejvíce se svými blízkými.

„Často se mě lidé ptají, co je smyslem života. Cítit a dělat svou rodinu šťastnou po zbytek života,“ řekl raper.

Jeho hudba zachránila život malému chlapci

Děti Rytmus miluje, a i přes drsné texty jim umí ukázat laskavou tvář a povahu. Občas udělá i výjimku a vystoupí pro ně zdarma na nějaké té charitě. Jednou dokonce prý jeho hudba zachránila malému chlapci život. Obdržel dopis, který ho neuvěřitelně dojal. V něm bylo napsáno, že je zachránce a připojena byla prosba, zda by nevystoupil na narozeninové oslavě jednoho chlapce.

„Když dostal silný kolaps, vezli ho sanitkou a měl sluchátka a poslouchal tě. Když se probral z kómatu, řekl tátovi, že kdyby nebylo tvé hudby, zemřel by,“ stálo dle AHA! v dojemném dopise, který drsňáka prý dokonce rozplakal.

Související články