Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratři Hrušínští se po letech usmířili. Spojila je Rudolfova vážná nemoc

Rudolf a Jan Hrušínský
Rudolf a Jan Hrušínský
Zdroj: Profimedia

Bratři Rudolf a Jan Hrušínští spolu neměli zrovna nejlepší vztahy. V těžké chvilce se ale opět semkli. Starší ze sourozenců totiž bojuje s vážnou nemocí krve.

Pošramocené vztahy Rudolfa mladšího a Jana Hrušínských se nejspíš vrací do starých dobrých kolejí. Poprvé k sobě bratři našli cestu před pěti lety, kdy Jan bojoval o život.

Mladšímu z bratrů tehdy praskl žlučník, tepna, a navíc dostal oboustranný zápal plic. Herec byl dvanáct dní v umělém spánku a hrobníkovi z lopaty unikl takřka zázrakem.

„Přišel za mnou i brácha. Měli jsme s Rudlou v minulosti nějaké spory, ale už se vše vyřešilo. A když mě navštívil v Krči, povídali jsme si spolu skoro hodinu. Bylo to moc příjemné setkání, tak v klidu jsme se dlouho nepotkali,“ pochvaloval si tehdy Jan Hrušínský sourozencovu návštěvu. Dnes je situace opačná, tentokrát podporu potřebuje Rudolf.

Jan Hrušinský

Rudolf Hrušínský podle informací deníku Aha! trpí vážnou formou onemocnění krve, oblíbenému herci ze seriálu Ulice ubývají červené krvinky. 

Kvůli léčbě proto přejíždí mezi nemocnicí v Motole a hematologií Interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

Ke zdraví svého bratra se stejnému webu vyjádřil Jan Hrušínský, který má o Rudolfa veliké obavy a nepřeje si nic jiného, než aby se co nejrychleji uzdravil.

Rudolf Hrušinský

„Vím o tom a pevně věřím, že se z toho bratr co nejdřív dostane. Poslední dobou Rudlu často vídám nebo si voláme. Mám o bratra samozřejmě strach a nepřeji si nic jiného, než aby byl zase zdravý a plný sil,“ prozradil Aha! Jan Hrušínský, že je se svým bratrem pravidelně v kontaktu.

Vypadá to, že vážná nemoc sourozence opět spojila a vše z minulosti je odpuštěno.

Nezbývá než Rudolfovi Hrušínskému popřát mnoho sil v boji s těžkou nemocí. Věříme, že se brzy dočkáme dobrých zpráv.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky