Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratři Hrušínští se po letech usmířili. Spojila je Rudolfova vážná nemoc

Rudolf a Jan Hrušínský
Rudolf a Jan Hrušínský
Zdroj: Profimedia

Bratři Rudolf a Jan Hrušínští spolu neměli zrovna nejlepší vztahy. V těžké chvilce se ale opět semkli. Starší ze sourozenců totiž bojuje s vážnou nemocí krve.

Pošramocené vztahy Rudolfa mladšího a Jana Hrušínských se nejspíš vrací do starých dobrých kolejí. Poprvé k sobě bratři našli cestu před pěti lety, kdy Jan bojoval o život.

Mladšímu z bratrů tehdy praskl žlučník, tepna, a navíc dostal oboustranný zápal plic. Herec byl dvanáct dní v umělém spánku a hrobníkovi z lopaty unikl takřka zázrakem.

„Přišel za mnou i brácha. Měli jsme s Rudlou v minulosti nějaké spory, ale už se vše vyřešilo. A když mě navštívil v Krči, povídali jsme si spolu skoro hodinu. Bylo to moc příjemné setkání, tak v klidu jsme se dlouho nepotkali,“ pochvaloval si tehdy Jan Hrušínský sourozencovu návštěvu. Dnes je situace opačná, tentokrát podporu potřebuje Rudolf.

Jan Hrušinský Jan Hrušinský Zdroj: Profimedia.cz

Rudolf Hrušínský podle informací deníku Aha! trpí vážnou formou onemocnění krve, oblíbenému herci ze seriálu Ulice ubývají červené krvinky. 

Kvůli léčbě proto přejíždí mezi nemocnicí v Motole a hematologií Interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

Ke zdraví svého bratra se stejnému webu vyjádřil Jan Hrušínský, který má o Rudolfa veliké obavy a nepřeje si nic jiného, než aby se co nejrychleji uzdravil.

Rudolf Hrušinský Rudolf Hrušinský Zdroj: Profimedia.cz

„Vím o tom a pevně věřím, že se z toho bratr co nejdřív dostane. Poslední dobou Rudlu často vídám nebo si voláme. Mám o bratra samozřejmě strach a nepřeji si nic jiného, než aby byl zase zdravý a plný sil,“ prozradil Aha! Jan Hrušínský, že je se svým bratrem pravidelně v kontaktu.

Vypadá to, že vážná nemoc sourozence opět spojila a vše z minulosti je odpuštěno.

Nezbývá než Rudolfovi Hrušínskému popřát mnoho sil v boji s těžkou nemocí. Věříme, že se brzy dočkáme dobrých zpráv.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU