Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozchod Dary Rolins aneb Nesourodé vztahy

Zdroj: Profimedia.cz

V těchto dnech se všichni zamýšlíme, co uplynulý rok přinesl. V novinách se objevují články s názvem Narodili se v tomto roce, Svatba roku… Teď nám do rubriky »Rozešli se« přibyl další pár – Dara Rolins a Matěj Homola!

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekneme pár vět o tom, proč se rozpadají vztahy v šoubyznysu…

I chytrá holka se splete

Zpěvačka Dara Rolins patří k těm celebritám, které mají všech pět pohromadě. Chápe, že novináře - i bulvární - ke své práci potřebuje, a tak dává rozhovory a různá vyjádření celkem bez problémů. Jen to všechno rozumně dávkuje – objevuje se tak často, aby se na ni nezapomnělo, ale nesměje se z několika titulních stran najednou. Za svým slovem si stojí a při autorizaci obvykle nedělá potíže typu »řekla jsem to, ale myslela jsem ono«. Když se dala dohromady s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou, přiznám se, že mě to překvapilo. Žena, která si potrpí na luxus, módní trendy a určitou dávku okázalosti, a kluk, který se »potuluje« po klubech a rockových festivalech? Už moje babička říkala, že takové vztahy nemůžou vydržet. A ačkoli bych Darině přála, aby se v jejím případě mýlila, nestalo se tak.

Zdroj: Profimedia.cz, stránky Dary Rolins a Wohnoutu

Lásce neporučíš!

Ano, je to pravda, ale… Člověk by asi právě proto měl dát každému svému vztahu dostatek času, aby se poznalo, v čem může být zakopaný pes (a v každém nějaký je, na to vezměte jed). U Dary a Matěje bylo na první pohled jasné, že problémem může být odlišný životní styl. Lucii Bílé (a také Ivaně Trumpové a řadě dalších) zase mnozí prorokovali konec manželství kvůli věkovému rozdílu. Na první pohled vypadali jako závistivci a škarohlídi, kteří druhým nepřejí štěstí, ale pak se ukázalo, že měli hořkou pravdu.

Zdroj: Profimedia.cz, stránky Dary Rolins a Wohnoutu

Sázka na vztah?

V poslední době je módní uzavírat sázky takřka na cokoli – neminulo to ani lásky celebrit. Už řada lidí si vsadila na to, zda vydrží manželství Ivety Bartošové a Jiřího Pomeje či zda se Lucie Borhyová vdá za otce svého syna Lucase. Já jsem poněkud skeptická, i když oběma párům přeji, aby to vyšlo. I za cenu, že nebudeme mít příští rok do rubriky »Rozešli se« co napsat!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU