Ostravská rodačka přezdívaná Lady Soul patří mezi nejoblíbenější české zpěvačky. Pravidelně se umísťuje v první desítce Českého slavíka. Mezi její nejznámější písně patří Lásko, voníš deštěm, Zřejmě letos nikde nejsou kytky nebo Řeka lásky.

Do třetice všeho dobrého

Zpěvačka vypadá na svůj věk naprosto fantasticky. Recept na to, jak se udržet v kondici, je i mladší partner. „Je to určitě skvělé mít vedle sebe mladšího muže. Já jsem tím pádem obklopená mladými lidmi. Já se neobklopuju důchodci. Mě to nebaví. Já mám i v kapele mladší kluky, mladé vokalistky a baví mě to být s nimi. I to myslím člověka omladí. Mám svěží mozek, mysl, je to důležité,“ řekla Marie Rottrová o svém o patnáct let mladším partnerovi v talk show Retrojízda. „Já se neklepu. Naopak po koncertě, když mi nějaký mužský přinese kytku, tak jemu to hrozně vadí. Já se neklepu, nemám proč, mám skvělého muže,“ nemohla si svého třetího manžela vynachválit.

Mimo lásku pojí oba dva i společné koníčky. „Máme společnou muziku a lásku k přírodě. A cestování. Ale můj muž by cestoval víc, než jsem ochotná cestovat já. Já mám ráda cestování po Evropě, on by rád do exotiky, to mě moc nezajímá, nebaví. Evropa je nádherná, spoustu koutů jsem ještě neviděla. Baví mě Itálie, Španělsko. Dobré jídlo a víno. To máme oba rádi,“ prozradila tak, jak tráví svůj volný čas.

Královna zpěvaček

Koncert v O2 areně má za sebou hned několik českých a slovenských zpěvaček. V posledních měsících se v největší sportovní hale vystřídala Dara Rolins, Ewa Farna či Marika Gombitová. Pár dní před koncem roku obsadila halu Marie Rottrová, která převzala termín po zrušené show Michala Nesvadby. Za svůj velkolepý výkon získala hodnocení od hudebních kritiků neuvěřitelných 100 %. „První dáma českého popu úchvatně zpívala i vypadala a svým charismatem diváky naprosto očarovala. Vysloužila si za to maximální hodnocení,“ uvedl pro iDnes.cz kritik Josef Martínek.

Související články