Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Představitel Rona Weasleyho zaskočil fanoušky: Na Instagramu ukázal svou dceru

Rupert Grint
Rupert Grint
Zdroj: profimedia.cz

Herec Rupert Grint, který je divákům známý především coby Ron Weasley ze série filmů o Harrym Potterovi, se stal v květnu letošního roku otcem. Fotografií s dcerkou se však pochlubil až nyní, když si založil účet na sociálních sítích. Nad krásnou holčičkou se rozplývali fanoušci i herečtí kolegové.

Divákům bude už navždy známý především jako Ron Weasley ze série filmů o Harrym Potterovi. Díky snímku o kouzelníkovi a škole v Bradavicích má po celém světě miliony fanoušků, kteří však donedávna neměli do jeho života tak úplně přístup. Herec se totiž dlouhá léta vyhýbal sociálním sítím, na kterých by se se svými obdivovateli dělil o střípky ze svého života. To se teď ale změnilo.

Rupert Grint si založil profil na Instagramu a sdílel fotografii se svou krásnou dcerkou. „Ahoj Instagrame! O deset let později, ale jsem tu,” napsal Grint k příspěvku. „Představuji vám Wednesday G. Grint. Opatrujte se,” vzkázal svým fanouškům a kolegům u fotografie, na které pózuje se svou dcerkou v náruči.

O tom, jak slavný Rupert Grint vlastně je, svědčí i fakt, že jen za jediný den na Instagramu nasbíral bezmála dva miliony sledujících. Kromě fanoušků jej na sociální síti přivítali také jeho herečtí kolegové. „Vítej, Weasley. Už bylo na čase,” napsal v komentáři u příspěvku Tom Felton, který ve filmech o kouzelníkovi s jizvou na čele představoval záporáka Draca Malfoye. 

Už si stačila vydělat zhruba 20,6 milionu dolarů. Představitel dalšího čarodějnického učně Rona Weasleyho, dvaadvacetiletý Rupert Grint, je čtvrtý s majetkem 19 milionů liber. Už si stačila vydělat zhruba 20,6 milionu dolarů. Představitel dalšího čarodějnického učně Rona Weasleyho, dvaadvacetiletý Rupert Grint, je čtvrtý s majetkem 19 milionů liber. Zdroj: Profimedia.cz

Role Rona Weasleyho byla Rupertovou vůbec první velkou hereckou zkušeností. Do filmu byl obsazen v jedenácti letech a společně s představitelem Harryho, Daniele Redcliffem a představitelkou Hermiony, Emmou Watson, se objevil ve všech osmi dílech série. 

Rupert Grint už dlouhá léta tvoří pár s herečkou Georgiou Groome. V letošním roce v dubnu oznámili, že čekají svého prvního potomka. Holčička se následně narodila v květnu. Na žádných sociálních sítích ani jeden z partnerů dceru neukázal. Tak se stalo až nyní prostřednictvím Grintova účtu na sociální síti Instagram.

Rupert Grint v současnosti Rupert Grint v současnosti Zdroj: profimedia.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky