Českými médii v posledních dnech otřásl rozpad vztahu herce Míry Noska a jeho partnerky Zuzany Hasalíkové, která má na Štědrý den porodit jejich společné první dítě. Přestože okolnosti nejsou zatím zcela jasné, podle různých zdrojů to vypadá na pořádné drama - umělec měl těhotnou expřítelkyni vyhodit z bytu a dokonce mají být ve hře také testy otcovství.

V podobně nepříjemné situaci se před lety ocitla také Tereza Vojtková. Manžel ji totiž opustil jen krátce před tím, než porodila jejich druhého společného potomka, zatímco doma již měli dceru Editu. S odstupem času na nelehkou situaci zavzpomínala v rozhovoru pro server Extra.cz.

Pro ten hnus není jiné slovo

“Bylo to hnusné. Nejde k tomu nic jiného říct. Na to není jiné synonymum,” odpověděla upřímně a velmi emotivně Tereza s tím, že v současnosti již s otcem svých dětí má vztahy srovnané a vychází spolu, i kvůli dětem, dobře.

Muži, který jí připravil tak obrovské zklamání, dokázala po letech dokonce odpustit. “Odpustila jsem mu. Člověk si to nenechá v sobě. Ten hnus si v sobě nemůže nechat. Vnitřně by ho to zabilo,” myslí si sympatická blondýnka, pro kterou byl tento krok nezbytný pro to, aby se v životě mohla posunout dál.

V současnosti mají již čtyři roky společné děti ve střídavé péči. “Nějakou dobu to nebylo na pořadu dne, syn byl ještě malý. Už jsem si na to ale zvykla,” popsala Tereza Vojtková s tím, že zpočátku byla pro ni tato změna velmi náročná.

Na střídavou péči už si zvykla

“Bylo těžké si na to zvyknout. Nebudu zastírat, že ne. Bylo to bolavé, hodně slziček, ale zvykla jsem si na to. Je to devět let. Střídavou péči máme čtvrtý rok. Teď budou druhé Vánoce bez dětí,” prozradila s tím, že na svátky je již připravená.

“Já mám na Vánoce již všechno připravené. Teď jsem napekla, výzdobu mám hotovou, dárky koupené, takže je to fajn. S dětmi budu 23. prosince a myslím, že oni to ani nějak nevnímají,” prozradila v rozhovoru.

Pochybnosti v sobě dusil delší dobu

Pokud jde o pohled Romana Vojtka, s odstupem času uznal, že to, jak se k bývalé ženě zachoval, bylo z jeho strany neomluvitelné. Zároveň ale prozradil, že o tom, jak se svým životem naložit dál, dlouho přemýšlel.

“Dospěli jsme do bodu, kdy jsem prostě řekl něco, co jsem v sobě dusil delší dobu. Neplánoval jsem, že to udělám ráno nebo večer. Byla to vteřina, kdy mi to projelo hlavou a řekl jsem jí, že nejsem šťastný a hledám něco jiného, než jsem si myslel, že mám,” vysvětlil před časem pro deník Blesk.

Související články