Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman Vojtek bude potřetí tátou, jeho žena už má pořádné bříško

Roman Vojtek
Roman Vojtek
Zdroj: Profimedia

Roman Vojtek se co nevidět stane potřetí tátou. Jeho manželka je těhotná. Oba radostnou novinku oznámili na sociální síti. Bříško už by Petra Vojtková jen těžko schovala pod šaty. Je totiž v šestém měsíci. Těhotenství se jí dařilo tajit půl roku.

Herec a zpěvák Roman Vojtek je štěstím bez sebe. Brzy bude totiž opět tatínkem, a to už potřetí. „Tak si nás tam nahoře vybrala jedna dušička. Už se na tebe moc těšíme, děťátko naše a budeme ti dávat takovou lásku, díky které si teď tak spokojeně u mamky hovíš. Peti, miluju tě, jsi má láska a já jsem šťastný chlap,“ vyznával se ze svých citů k manželce Roman Vojtek na sociální síti.

Stejně tak šťastná je Petra. „Už teď tě milujeme nekonečnou láskou. Děkujeme vesmíru a Boží lásce, že nás potkalo takové štěstí. Miluji tě, Romane,“ dojímá se Vojtková, která se maminkou stane poprvé.

Petra už má pořádně veliké bříško

„Už to ani nejde schovat, tak jsme šťastní, že se s vámi o tuto radostnou zprávičku můžeme podělit,“ vtipkovala na Instagramu. Má pravdu. Bříško už má tak veliké, že svoje těhotenství nemá šanci utajit. Momentálně je v šestém měsíci.

Zatímco pro Vojtkovou je to první potomek, Vojtek už je zkušený tatík. Z předchozího manželství má dvě děti – syna Benedikta a dceru Editu. Brzy již trojnásobný tatínek by mohl vydávat knížky s radami ohledně výchovy dětí. Ty jistě do budoucna ocení i Petra.

Roman bude tátou už potřetí

S tou začal Vojtek randit v roce 2016. City začal dávat najevo veřejně k o patnáct let mladší ženě otevřeně. „Jsem rád a děkuji osudu, že žiju s člověkem, kterého tak miluji. A protože měla narozeniny, i když mnohem míň než naše republika, slavili jsme spolu. Takže ještě jednou – všechno nejlepší, lásko,“ napsal na Instagram již dříve při příležitosti jejích narozenin.

O ruku ji požádal v roce 2018 na Žižkovské věži. Nechal jim připravit večeři, objednal limuzínu a ta ji následně zavezla do luxusního apartmá.

Mají spolu harmonický vztah

„Říkala, jak jsem hodný, že jsem pro ni připravil takový krásný den. A že teď už můžeme dělat jen to, co chci já. No a já tedy udělal to, co jsem chtěl, a vytáhl krabičku s prstýnkem… Bylo to opravdu moc hezké. Asi půl hodiny jsme brečeli a vyznávali si lásku,“ řekl pro Sedmičku Vojtek.

Harmonie mezi nimi si váží o to více, když v předchozím manželství zřejmě značně chyběla. Vojtek navíc svou manželku opustil, když byla v osmém měsíci těhotenství a nikdo dodnes neví proč.

Od svatby uplynul jeden rok

„Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání naprosto neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. Naprosto rozumím své ženě, jak se cítí, nebo si to myslím. To, co se stalo, nebylo plánované. Nečekal jsem rozhodně na vhodný okamžik, který tedy ani nenastal. Nebo že bych čekal na to, že by dítě bylo natolik vyvinuté, že bych ho mohl ohrozit. To ráno, kdy se to stalo, jsem neměl ani tušení, že se to může stát. Neměl jsem to v plánu,“ vysvětlil nejasně svoje jednání Vojtek. To, co se mezi nimi stalo, už se nikdy nikdo nedozví. Důležité je, že teď si oba žijí vlastní životy.


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky