Šebrle byl dlouhých jedenadvacet let ženatý. S teď už exmanželkou Evou má syna Štěpána a dceru Kateřinu. Od té doby, co je rozvedený, nemá nouzi o pozornost půvabných žen, a to především blondýnek.

Střídání blondýnek

Ještě v sobotu večer byl Šebrle na předávání cen Atlet roku v Praze. Pár hodin na to už se procházel po Brně s krásnou blondýnkou. Naposledy se zmínil o údajné partnerce v červnu v show 7 Pádů Honzy Dědka. Moderátor se sportovce zeptal na jeho partnerku cukrářku Lenku. „Ne, ne, ne. To je historie,“ odpověděl mu Šebrle, který zároveň přiznal, že je v jeho životě už nová žena. Zda se jedná o pohlednou dívku z Brna, která se jmenuje Hedvika a pracuje na CNN Prima News jako reportérka, je ovšem zatím ve hvězdách.

Objev z práce

Svou bývalou partnerku Lenku ulovil Šebrle přes Instagram. Na oblíbené sociální síti je aktivní i se svým novým objevem Hedvikou. Lajkování a komentování fotografií je na denním pořádku. To ovšem není jediné. Šebrle i Hedvika sdíleli téměř totožnou fotografii ze Štrbského plesa. Šebrle na svém Instagramu prozradil, že na Slovensko zavítal v rámci sportovní přípravy mladých sportovců. V jednom ze svých příspěvků ovšem naznačil, že zatímco sportovci se chystají směr Praha, on si dovolenou prodlouží. Jak to tak vypadá, po odjezdu sportovců přijela za Šebrlem právě půvabná reportérka.

Rande v Brně

Oblíbený moderátor si užíval po návratu zejména romantickou procházku v Brně. „Oba dva byli v dobré náladě, procházeli se v centru a s sebou měli kávu. Blondýnka Šebrleho několikrát pohladila i po ruce,“ dodal očitý svědek. Podle sociálních sítí Hedviky Liškové je znát, že i ona je aktivní sportovkyní. Není se tak čemu divit, že si kolegové z Primy padli do oka.

Související články