Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman Šebrle si užíval party s krásnou blondýnou, co na to řekne manželka?

Roman Šebrle s Evou Perkausovou
Roman Šebrle s Evou Perkausovou
Zdroj: FTV Prima
Roman Šebrle s Evou Perkausovou

Známý moderátor bude mít doma zřejmě co vysvětlovat. Na festivalu ve Varech to rozjel ve velkém stylu, znovu zapomněl na svou manželku a dobře se bavil se sympatickou blondýnkou. Během tancování se s ní držel kolem pasu a pevně ji objímal.

Nejdříve Roman přišel do venkovního baru vedle Thermalu jenom s kamarádem. Už za chvilku se k němu ale přidala neznámá dívka v klobouku. Roman s ní poslouchal vystoupení kapely Mr. Loco, tancoval a pozpěvoval si. Informaci o Šebrleho nočním povyražení přinesl deník Blesk

Spontánní doteky

Přitažlivá blondýnka se od bývalého desetibojaře nehnula ani krok. Na první pohled bylo vidět, že ti dva si prostě hodně rozuměli. Povídali si, občas se bezděky dotýkali a po chvíli skončili v pevném objetí.

Nová moderátorova známá se Romana držela i na baru. Dvojice odešla ve stejnou chvíli na toaletu a na závěr společně zmizeli z podniku. To, jestli pak každý došel do svého hotelu, nebo pokračovali v další zábavě, zatím není úplně jasné. 

Líbačka s kolegyní

Svalnatý sportovec má přitom podobný přešlap už za sebou. Před třemi lety si na primáckém večírku až moc rozuměl s kolegyní Denisou. S tou tancoval ve stylu Hříšného tance, vášnivě se s ní líbal v temném zákoutí a potom odjel jedním taxíkem. Šebrle se dušoval, že každý měl namířeno do svého domova. Díky tomu se mu nakonec podařilo před manželkou Evou vyžehlit hrozící pohromu.

Na olympiádě v Aténách v roce 2004 získal zlatou olympijskou medaili.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky