Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman Prymula a nejlepší vtipy: Baví i po fotbale. Káže vodu, pije víno

Roman Prymula
Roman Prymula
Zdroj: TMBK
Více v galerii
Roman Prymula

Roman Prymula tvrdě vyžaduje poslušnost a dodržování protipandemických opatření, sám je ale opakovaně porušuje. Není divu, že se bývalý ministr zdravotnictví stává terčem různých vtípků. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší vtipy z českého internetu. Pojďte se s námi pobavit.

Poprvé vzbudil Roman Prymula rozruch 22. října 2020. Tehdy byl zachycen paparazzi fotografem, jak vychází z vyšehradské restaurace Rio’s, která měla být vzhledem k opatřením souvisejícím s pandemií onemocnění covid-19 uzavřená. Už tehdy se o jeho činu vyrojily nejrůznější vtipy.

Prymula sice porušil pravidla, která sám občanům nařídil, odmítl ale odstoupit z funkce ministra zdravotnictví. O den později ho ale premiér Andrej Babiš požádal o rezignaci na post.

Babiš potom oznámil, že se Roman Prymula bude po odvolání z funkce ministra nadále podílet na zvládání pandemie onemocnění covid-19 jako člen mezinárodní expertní skupiny na vládní úrovni. Od 5. února 2021 začal také působit jako dobrovolník v očkovacím centru ve Fakultní nemocnici v Motole.

Právě Roman Prymula vždy volal po tvrdých opatřeních, sám je ale porušil a dvakrát se u toho nechal zvěčnit, což ho nakonec stálo jeho místo poradce. 

Účast Babišova poradce na fotbalovém zápasu Evropské ligy mezi Slavií a Leicester City v Edenu působila zvlášť komicky, stejný den totiž hovořil o zpřísňování opatření a omezení pohybu osob.

Andrej Babiš chování Romana Prymuly odsoudil a uvedl, že jeho účast na zápase působila papalášsky. 

Kromě pohoršení vzbuzuje skandál bývalého ministra i vlnu pobavení, pojďte se s námi zasmát do naší galerie. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky