Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman Prymula a jeho měsíční úřadování: Galerie nejlepších vtipů!

Roman Prymula
Roman Prymula
Zdroj: TMBK
Roman Prymula

Události v české politice se v posledních týdnech nedají nazvat jinak než pořádnou šarádou! Výměna ministrů, načapaný Roman Prymula v hospodě a další dění je terčem mnoha vtipů, my jsme jako vždy vybrali ty nejlepší z nich, které najdete zde v galerii!

Teprve nedávno převzal Roman Prymula funkci ministra zdravotnictví, kam nastoupil po rezignaci Adama Vojtěcha. V křesle ministra se však dlouho neohřál!

Po vyhlášení lockdownu se nechal totiž Roman Prymula společně s šéfem poslaneckého klubu Jaroslavem Faltýnkem nachytat v restauraci Rio's, která měla podle vládních pravidel být dávno zavřená. Ministr navíc při odchodu z místa neměl na sobě roušku a nevzal si ji ani když nastupoval do taxíku!

Andrej Babiš po tomto incidentu prohlásil, že bude vyžadovat demisi Prymuly a pokud sám neodstoupí, bude odvolán. Samotný ministr zdravotnictví na svém chování neviděl nic špatného a rezignovat odmítl, čímž samozřejmě pobouřil velikou část našich občanů.

"Jsem připraven okamžitě rezignovat, ale musí tady být nástupce, kterému to předám," umoudřil se nakonec Prymula.

Než opustil stávající ministr zdravotnictví své místo, stihl ještě vyhlásit nová opatření, nad kterými veřejnost jen tiše kroutí hlavou.

Zaveden je například zákaz vycházení po deváté večer, pokud nevlastníte psa. S ním totiž můžete před dům i ve večerních hodinách, pouze však 500 metrů od vašeho bydliště.

Nové zákazy samozřejmě opět vyvolaly nejen pobouření, ale i vlnu vtipů a my jsme opět vybrali to nejlepší z českého internetu! Pojďte se s námi zasmát!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky