Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman z MasterChefa o pocitech z vítězství: Kluci ve mně probudili touhu

Roman Staša
Roman Staša
Zdroj: TV Nova

Novým MasterChefem pro rok 2020 se stal Roman Staša. Pokorný hokejový trenér proklouzl do top 16 s avokádovými kroketami a následně už soutěží proplouval s humorem sobě vlastním. Ve finále se utkal s Pavlínou, kterou porazil o jeden bod. Jaké byly jeho pocity po vítězství?

Všichni čekali u televizních obrazovek. Soutěž MasterChef Česko sledoval každý váš soused a dá se předpokládat, že většina vašich známých fandila Romanovi. Pavlína má totiž široké spektrum emocí a to některým divákům moc nesedlo. Sedl jim ale Roman, který je novým MasterChefem.

„Vždycky jsem chtěl takovou věc zažít v hokeji. Už jako malej jsem si představoval, že zopakuju Nagano, že bude slavnej sportovní komentátor křičet nezapomenutelný hlášky jako „Staša střílí vítězný gól a otevíráme zlatou bránu“! Pak se hodně věcí změnilo a velkej hokejovej úspěch nepřišel,“ začíná smutně Staša svoji řeč na Instagramu.

MasterChef Česko MasterChef Česko Zdroj: TV Nova

„Ale nevzdal jsem to a namířil si to ve svým životě jinam. Až mě nakonec souhra náhod (a odvaha po pěti pivech) dovedla k tomu zkusit soutěž MasterChef,“ vzpomíná, jak to všechno začalo.

„Nejdřív jsem s avokádovýma kroketama proklouznul do top 16 a začala velká jízda. Jízda, kterou jsem na začátku nebral moc vážně a nechával to plynout. Jenže se mi pořád tak nějak dařilo a kluci porotci ve mně probudili talent,“ je vděčný porotcům Staša.

„A nejen talent. I dost velkou touhu. Touhu vařit lepší a lepší jídla a ještě větší touhu tu zlatou bránu MasterChef otevřít,“ říká s vervou.

„Prožil jsem to, jak kdyby se celý finále zase odehrálo naživo. I když jsem věděl, jak to dopadne, tak jsem měl stejný nervy jako v den, kdy se finále natáčelo. Tak a teď už je to za mnou a čekání je u konce. Děkuju moc všem, kteří mě na týhle cestě podpořili v čele s mojí rodinou!“ raduje se Roman.

„Všem, kteří mi věřili a vám všem tady, kteří jste mi tolik fandili. Je to vážně krásnej pocit. Dnes už si jen potřebuju tohle trochu užít a prožít,“ směje se.

„Tahle soutěž mi popsala hodně stran v mojí životní knize, byl to fakt velkej zážitek, a jestli tohle někdo uslyší, tak ať do toho jde. Když jsem přišel, nepoznal jsem houbu od bedly, já jsem prostě jenom strašně chtěl,“ přiznává s pokorou vítěz MasterChef Česko 2020 Roman Staša.

MasterChef Česko MasterChef Česko Zdroj: TV Nova

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky