Nejednalo se ale o její vlastní veselku, ale o sňatek dobrého přítele Pavla Nedvěda, kam se Daru Rolins její partner rozhodl vyvést. Jak na Instagramu uvedla, byla to pravá italská svatba se vším, co k tomu patří. “Itálie je krásná a Umbrie je další z kouzelných měst, které jsem po boku svého úžasného muže navštívila poprvé,” prozradila Dara Rolins v popisu fotografií.

Dara Rolins vynesla elegantní černé šaty, které doplnila stejně barevným kabátkem a malou kabelkou zářivě zlaté barvy, která jinak velmi minimalistický outfit rozjasnila. Jak fotografie ukázaly, dvojice se k sobě velmi měla a na společných snímcích jim to velice slušelo.

Není divu, že se mezi fanoušky pohledné umělkyně množí dotazy, zda svatební zvony náhodou nebudou brzy vyzvánět také jí a Pavlu Nedvědovi. Na tuto otázku redakci Kafe.cz odpověděl její manažer Zdeněk Novotný. “Pokud já vím, tak o svatbě neuvažují. Já jsem ale hudební manažer a tohle je spíš soukromá věc, takže by to byla otázka spíš na Daru,” uvedl s úsměvem.

Dara Rolins po svatbě s Pavlem Nedvědem zatím netouží

Totéž ostatně sama plavovlasá zpěvačka před časem sdělila serveru TN.cz. “Takhle mi je dobře a občas mám strach, že když se věci až příliš vyšperkují, tak se můžou pokazit. Myslím si, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má svoje kouzlo," vysvětlila, proč se zatím do svatby příliš nehrne.

V minulosti prožila Dara Rolins dva mediálně známé vážné vztahy, ani za jednoho ze svých partnerů se ale neprovdala. Nejprve více než čtyři roky žila s Matějem Homolou, zpěvákem a kytaristou kapely Wohnout, se kterým má dospívající dceru Lauru. V roce 2010 se ale rozešli. O rok později našla zalíbení ve slovenském rapperovi Rytmusovi, se kterým žila až do roku 2018.

Po boku Pavla Nedvěda působí Dara Rolins vyrovnaně a šťastně, přestože začátky jejich vztahu byly náročné. Zatímco ona s dcerou Laurou žily v Praze, Pavel Nedvěd kvůli svému zaměstnání trávil většinu času v italském Turíně. Jejich láska ale ustála i kilometry, které sympatický pár dělily. Nejspíš ale nakonec zatoužili po společném hnízdě, kde by mohli zakotvit, protože nyní si společně staví dům v pražské Divoké Šárce.

Související články