Z živoucího Kena se stala nečekaně žena: Rodrigo byl ale v mládí pohledným mužem

Rodrigo Alves
Rodrigo Alves
Zdroj: Profimedia
Rodrigo Alves

Již delší dobu zdobí titulky lehčích zahraničních plátků živoucí Ken Rodrigo Alves. Na známém Brazilci není původního snad už vůbec nic. Veřejnost byla jeho neustálým předváděním plastikového vzhledu zřejmě unavená, a tak Rodrigo vymyslel další pecku – stal se ženou Roddy.

Nikdo neměl ponětí o tom, že Rodrigo Alves, kterému se přezdívá živoucí Ken, touží být ženou. Nyní se ale rozhodl médiím říci pravdu, kterou jistě léta skrýval. „Cítím se úžasně, když můžu konečně světu říct, že jsem dívka. Jsem známá jako Ken, ale uvnitř jsem se vždy cítila jako Barbie,“ uvedla Roddy, jak si Rodrigo v současné době říká.

Dívenka k pohledání

Deníku The Mirror neskrývala ani to, co ji na tom býti ženou nejvíce baví. „Za zavřenými dveřmi jsem žila jako žena poslední tři měsíce. Miluji to a vše, co s tím souvisí, návštěvy vlasových salónů, lakování nehtů, obočí a řasy. Ale útočí na mě a říkají mi zrůdo nebo úchyle, takže jsem samozřejmě nervózní, jak budou lidé reagovat,“ pokračovala Roddy.

Roddy Alves chce svou proměnu v ženu dovést k dokonalosti. Musí tedy brát estrogen a postoupila operaci prsou, kvůli které může hrdě nosit podprsenku velikosti D. Do budoucna chce samozřejmě podstoupit i operaci, při které jí bude vytvořena vagina.

Rodrigo Alves byl v minulosti obyčejný kluk

Za proměnu v krasavici utratila 18 milionů korun a za sebou má už více než padesát operací.. „Snažila jsem se hodně být mužem, ale nešlo to, protože jsem nebyla šťastná. Lpěla jsem na plastikách, protože jsem ve skutečnosti chtěla být ženou. Trpím dysforií genderové identity, se kterou se nyní léčím,“ prozradila v pořadu This Morning.

Zákroků má na sobě opravdu požehnaně a bez okolků říká, že to neměla dělat. „Lituji, že jsem si nechala udělat falešné břišáky a svaly na rukách. Kéž bych tehdy našla sílu a navštívila psychiatra, který by mi pomohl,“ dodala Roddy.

Jeden zákrok jí ale v minulosti přišel vhod. Nechala si vyjmout čtyři žebra, a to právě už kvůli proměně v ženu. V dětství prý nechápala rozdíl mezi dívkou a chlapcem. Tak snad už má konečně jasno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky