Sympatická dvojice si společně vyrazila na jubilejní 100. soutěžní večer oblíbeného pořadu České televize, bez kterého si televizní diváci již ani neumí představit ten pravý podzim. Na první pohled na nich bylo znát, že momentálně se nenachází ani jeden z nich ve své nejlepší formě. Na spokojenosti jim to ale nijak neubírá - úsměvy rozdávali na všechny strany a večer si tak velice užili.

“Na tanec s manželkou se prostoru moc nenajde. Neznamená to ale, že spolu netančíme rádi. Naopak! Jen toho času moc není. Veškeré volno věnujeme našim dětem, a to je pro nás oba nejvíc,” sdělil známý choreograf a taneční mistr před časem s tím, že stejně tak si nyní může nechat zajít chuť například na pravidelné návštěvy posilovny.

Manžel mě rád chytí za zadek

Jitka Čvančarová vždy patřila mezi ženy, které je, lidově řečeno, za co chytit. Její plné křivky ale řadě mužů imponují, protože právě takové dámy, které mají bujné tvary, jsou pro velké množství mužů velmi atraktivní. Je ale pravda, že také na ní je rodičovství znát, a to především co se týká únavy, která je ale pochopitelná.

“On miluje chytit mě za zadek – a já vím, že je to velký zadek! Kdyby mě tlačil do hubnutí nebo kdyby mi řekl: Ty jsi nějak moc…, to by mě samozřejmě mrzelo a chtěla bych se mu líbit. A kdyby něco utrousil, zeptám se ho: Počkej, jak jsi to myslel? Vadí ti něco? To je také ta otevřenost a přímost, o které jsme mluvily. Můžete říct cokoli, když to řeknete s láskou a v dobrém,” prozradila herečka v rozhovoru pro časopis Moje psychologie s úsměvem.

Pro svého muže je tak krásná přesně taková, jaká je. Bez ohledu na to, co říkají různí kritici na sociálních sítích, kteří se nad změnou vzhledu populárního páru pozastavují. Najde se ale také řada lidí, kteří páru tleskají za to, s jakou noblesou dokáží přibývající roky a změnu životní situace unést, a to je něco, z čeho by si mohl nejeden člověk vzít příklad.

Související články