Zatímco některé osobnosti se odvázaly více a ukazály se v extravagantních róbách, jiné se rozhodly pro decentnější kousky. Ještě důležitější pak bylo, s jak velkou dávkou sebevědomí svoje modely dokázaly prodat.

Bára Poláková: Jako holčička

Zpěvačka a herečka Bára Poláková si vybrala třpytivé a noblesní šaty s krátkými rukávky a efektním páskem ušitým ze stejné látky. K outfitu správně zvolila jednoduchý účes a psaníčko ve fialové barvě. I když Bára nedávno přiznala, že už několik let nežije s Pavlem Liškou, se kterým má dvě dcerky, působila šťastně a vyrovnaně.

Daniela Peštová: Královna večera

Jestli na sebe někdo strhl veškerou pozornost, pak to byla určitě modelka Deniela Peštová. Ve svých letech vypadá opravdu fantasticky, a nikdo se proto nemůže Paľovi Haberovi divit, že se od takové krásky nehne ani na krok. Dlouhá zlatá róba upoutala hlubokým výstřihem, který Daniela vhodně doplnila efektním náhrdelníkem a náušnicemi.

Zuzana Stivínová: Charismatická dáma

Vypadá to, že kdyby si Zuzana Stivínová na sebe vzala cokoli, vždycky bude vypadat skvěle. Tentokrát herečka vynesla zelené sametové šaty s polodlouhými rukávy. A protože róba nebyla zbytečně přeplácaná, snesla masivnější náramek, zlaté psaníčko i náhrdelník. Vlasy vyčesané nahoru a tmavá rtěnka už jen pozvedly celkový dojem.

Petra Nesvačilová a Hana Vagnerová: Stylové kamarádky

Zaujaly i herečky Petra Nesvačilová a Hana Vagnerová, které dorazily společně. Petra vsadila na maximálně ženské šaty s rolákem a balónovými dlouhými rukávy. Hana pak byla ještě o něco odvážnější, když si oblékla černou róbu se zajímavě řešenou horní částí. Obě kamarádky si nechaly volně rozpuštěné vlasy, které jejich outfitům dodaly pocit volnosti a svěžesti. Bravo, tohle se vážně povedlo!

Daniela si s Paľem užívá volno ve Varech, dvojice bydlí v Grandhotelu Pupp.

Související články