První vyvolenou Roberta Záruby byla moderátorka Světlana Witowská. Druhou jeho životní partnerkou je Nora Fridrichová, která patří mezi nejvýraznější osobnosti České televize.

Světlana a Robert se vzali po třech letech randění. Vztah jim vydržel osm let. Seznámili se jak jinak než na půdě České televize. Společně vychovávali syna Viktora.

Workoholismus a odchody z domu

Pro Zárubu byla práce vždy i koníčkem. Sport zkrátka miloval a komentováním všech možných utkání trávil hodně času. Žádost o rozvod podle jeho slov přišla ze strany Witowské.

„Ano, rozcházíme se po dohodě, víc vám k tomu neřeknu, zeptejte se té paní,“ řekl tehdy pro Blesk oblíbený sporťák.

O manželství se snažil bojovat do poslední chvíle. „Zažila jsem velký šok, když Robert promluvil. Řekl, že se nechce rozvést. Když jsem podala návrh na rozvod, vypadalo to, že jsme domluvení. Ale pak si to rozmyslel. Byla jsem hodně překvapená,” prozradila Světlana. I přes toto malé zaváhání se známý pár nakonec rozvedl.

„Každý jsme si představovali společný život jinak. Alespoň podle mého názoru. Myslím, že když jsou lidi spolu, tak mají být partnery a mají spolu trávit volný čas a užívat si ho společně," odkryla svůj pohled na rozvod půvabná moderátorka.

Vztah dvou oblíbených tváří České televize byl velmi divoký. Několikrát se pokoušeli manželství slepit.

„Moje bývalá manželka od nás několikrát odešla a několikrát se zase vrátila. A to i po rozvodu,” vyjadřoval se Záruba na adresu Witowské v rozhovoru pro časopis Týden.

Slabost pro kolegyně

Štěstí a klid našli oba dva po boku jiných partnerů. Světlana si vyzkoušela ještě jedno manželství. S manažerem Petrem Witowskim jí to také nevyšlo. Nyní už je několik let šťastná po boku diplomata a poradce současného prezidenta Petra Koláře.

Robert má po svém boku moderátorku Noru Fridrichovou. Společně vychovávají dvě dcery. Vypadá to, že hvězda pořadu 168 hodin má pro svého partnera pochopení. I Nora je velmi pracovně vytížená. Moderování není jedinou prací sympatické zrzky. Věnuje se i svému projektu Nadačnímu fondu Šatník.

Několikrát už se šuškalo o tom, že Nora a Robert už netvoří pár. Populární dvojice vždy všechny spekulace nakonec vyvrátila. V roce 2022 prozradila Nora Fridrichová pro Lifee, jak vypadá jejich tradiční rozhovor.

„O běžném provozu rodiny. O dětech. Hodně řešíme naše domácí věci. Práci řešíme, jen když na něco nadáváme, to je pak druhé ucho dobré. Ale že bychom si vyprávěli o reportážích, to ne. Na to mám kolegy v práci.”

Související články