Sympatický herec Robert Urban má mnoho fanynek, které se na něj nemohou vynadívat. Je pravdou, že by si jejich přízeň mohl náležitě užívat, Urban je ale romantikem a namísto častého střídání partnerek raději přilne jen k jedné ženě. Tou byla dlouhá léta Andrea Heilová. Velké lásce už je ale bohužel konec.

Plánovali rodinu

Robert Urban a krásná brunetka Andrea tvořili na první pohled pár, který nic nerozdělí. Ve společnosti vždy vypadali nesmírně zamilovaně a hrdě ukazovali svou lásku. Dokonce spolu bydleli a plánovali založit rodinu. „Nebráním se ničemu, přece jenom už je mi pětatřicet a už cítím, že je možná na čase udělat nějaký další krok,” uvedl kdysi podle webu Naše hvězdy herec.

Pak ale přišel nečekaný konec. Letos v létě Urban oznámil, že je jeho vztah minulostí. „Jsem single a je to dobré. Člověk ten život vnímá zase trochu jinak,” prozradil pro Prima Ženy Urban. Co přesně ale stálo za rozpadem velké lásky, neuvedl.

Velký tajnůstkář

A není se čemu divit. Urban vždy ctil své soukromí a také soukromí svých partnerek. Pravdou ale je, že s Andreou už netvoří pár delší dobu. Už na jaře si totiž začali jeho fanoušci všímat toho, že se ve společnosti objevoval bez ní. Dokonce přestal sdílet na sociálních sítích jejich společné fotografie, přičemž ty starší z jeho profilu nakonec zcela vymizely.

V současné době je tedy herec single a dle jeho slov mu nynější stav vůbec nevadí. A je dost možné, že si po dlouhodobém vztahu vyměří nějaký čas jen pro sebe a bude si užívat svobody. Jeho fanynky mají ale pochopitelně konečně šanci.

Související články