Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda ságy Stmívání: Jak se změnil Robert Pattison za posledních 15 let?

Robert Pattison
Robert Pattison
Zdroj: Profimedia
Robert Pattison

Oblíbená hvězda z upírské ságy Stmívání, Robert Pattison, 13. května oslavil své 33. narozeniny. Kristovi léta ale by jste pohlednému herci rozhodně netipovali, za posledních patnáct let se totiž kromě vousů na Pattisonovi vůbec nic nezměnilo. Pojďte se podívat do galerie jeho fotografií od roku 2005 až do současnosti.

Svou kariéru herce si Robert Pattison začal budovat již jako náctiletý chlapec. Začínal v Londýně v Barnes Theater Company, kromě herectví ale zkoušel nějaký čas své šance i v modelingu.

Před kameru se poprvé postavil v roce 2004, kdy si zahrál malou roli Giselhera v německé produkci filmu podle ságy o Nibelunzích Království prstenu. Další rolí byla postava Rawdy Crawleyho, kde zazářil po boku Reese Witherspoon.

Harry Potter

Pozornost na sebe příliš nestrhnul jako Cerdic ve dvou snímcích o slavném kouzelníkovi. Harry Potter a Ohnivý pohár a Harry Potter a Fénixův řád však předcházeli velké slávě, kterou získal díky Twilight.

Romantická upíří série nepřinesla Pattisonovi jen slávu, ale také lásku! Kristen Stewart hraje v Twilight sáze jeho partnerku Bellu, která se stane jeho ženou a v posledním díle dokonce upírkou. Herci ale přenesli svou lásku i do reálného života a to byla jedna z věcí, která fanouškům velice imponovala.

Nevěra

Vztah se dvojice snažila skrývat do chvíle, kdy na Kristen praskla nevěra s ženatým režisérem filmu Sněhurka a lovec, Rupertem Sandersem! Po rozchodu si k sobě našli znovu cestu a Pattison dokonce požádal Steward o ruku, nakonec ale šli definitivně od sebe...

Ačkoliv herci nevyšla jeho velká láska, ve filmové světě se mu daří skvěle. Pattison dostal roli snů a zahraje si v nejnovějším filmu Batman! Postavu navíc vyfoukl svému známějšímu, ale staršímu kolegovi, Benu Affleckovi.

Pojďte se podívat, jak se lamač dívčích srdcí za poslední roky změnil a posuďte sami, zda náhodou Pattison není upír i ve skutečnosti! Zub času na něm totiž zatím není vůbec vidět.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky