Rihanna nedávno na svém Instagramu sdílela sérii fotografií, na kterých se pózuje ve kalhotkách a podprsence své vlastní značky. Hvězda je i v pokročilém stádiu těhotenství pořádně sexy a ráda provokuje různými odhalenými modely.

O radostné novince zpěvačka informovala fanoušky během únorového Superbowlu, kam dorazila v kombinéze a v půlce vystoupení si ji rozepnula, aby ukázala světu své bříško.

Se svým partnerem ASAPem Rockym má Rihanna již syna RZA, který se narodil v v pátek 13. května 2022. Dvojice se dala dohromady poté, co se zpěvačka v lednu 2020 rozešla se saúdskoarabským miliardářem Hassanem Jameelem, se kterým žila tři roky.

Porodila v tajnosti?

Jelikož Rihanna už v únoru při oznámení radostné zprávy byla pořádně zakulacená, lidé na Instagramu začali pod jejími snímky diskutovat v kolikátém je vlastně měsíci. Zpěvačka navíc přišla do jiného stavu krátce po prvním porodu, a tak některým přijde, že je barbadoská kráska prakticky neustále v očekávání.

"Ona je podruhé těhotná? Myslela jsem, že měla první dítě asi před týdnem," vtipkují na účet budoucí dvojnásobné maminky. "Už jsi minimálně dva roky těhotná," píší sledující do komentářů.

Rihannu naposledy novináři zachytili zhruba před týdnem a působila, že druhý potomek opravdu přijde na svět co nevidět. Je tedy klidně možné, že už je miminko na světě a rodina si užívá klidu a soukromí.

Rihanna je pořádně sexy

Související články