Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rihanna se stala maminkou: Už dříve přiznala strach z poporodních depresí

Rihanna
Rihanna
Zdroj: Profimedia
Rihanna

Barbadoská zpěvačka Rihanna se stala poprvé matkou. Otěhotněla neplánovaně se svým partnerem raperem A$APem Rockym. Pár se podle doposud zveřejněných informací měl dočkat narození syna. Fotografii ani jméno zatím nezveřejnili. 

Těhotenská móda

Těhotenství oznámila Rihanna originálním způsobem, se svým partnerem nafotili několik snímků v Harlemu v New Yorku, kde už měla opravdu viditelné bříško. Celé těhotenství nosila outfity, ve kterých se nebála ukázat, jak moc se zakulacuje. Někdy zvolila jen podprsenku a kalhotky, přes které měla přetažené průhledné šaty. Vymýšlení outfitů v těhotenství si užívala, tvrdila, že je to zábava, ale zároveň výzva být v době těhotenství kreativní v módě. 

Utajený porod

Zdroj blízký rodině uvedl, že už je dvojice doma v Los Angeles a starají se o miminko. „Rihanna si vede dobře, oba jsou nadšeni, že se stali rodiči. Rihanna je už teď skvělou matkou.“ Podle webu TMZ opravdu zpěvačka přivedla na svět syna. Web zveřejnil i její údajně první fotografie po porodu. Rihanna je na nich oblečená ve volném oblečení, už i tento detail nasvědčuje tomu, že když nedává na odiv své bříško, pravděpodobně porodila. 

Strach z poporodních depresí

O mateřství mluvila Rihanna už dlouho, v roce 2019 řekla: „Jsem černoška, pocházím z černošky, která pochází rovněž z černošky, a ta také. Porodím černošku, to je jasná věc. Taková jsem, to je moje podstata z hlediska mé duše i DNA.“ Postupem času začala přemýšlet, co bude po samotném otěhotnění. V jednom z rozhovoru se svěřila s tím, že má strach hlavně z poporodních depresí. „Mám strach z to, co může přijít poté, co dítě přijde na svět. Poporodní deprese jsou velkým problémem. Nebudu také psychicky úplně mimo, ptám se sama sebe. Hrůzné příběhy, které slyším od jiných žen, mě vyloženě děsí,“ svěřila se Vogue. I kdyby se dostala zpěvačka do nějakých problémů, nemusí se bát, že jí její partner nebude oporou. Raper loni řekl, že Rihanna je pro něj ta pravá a on si je jistý, že bude skvělým otcem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky