Vášnivou debatu o ženských prvcích v šatníku rozběhl, i když možná nechtěně, ve velkém Richard Krajčo. Oblíbený zpěvák na sebe strhl pozornost především stříbrnou kabelkou a třpytivými botami na Slavících.

Sukně a perly

Provokativní outfit Richarda Krajča není v českém showbyznyse zdaleka ojedinělý. Například sukně na veřejnosti začali nosit Jordan Haj a DJ Nobodylisten. I oni se nebáli své oblečení obohatit o kabelky či crossbody. Zmínění pánové se navíc proslavili i provokativním videem, které vzniklo minulý rok na festivalu v Karlových Varech. Pro magazín Esquire zrekonstruovali slavnou líbací scénu z filmu Drive. Z fotografií i videa je znát, že oba měli na krku perlové náhrdelníky, které se v posledních měsících stávají u mužů také trendem. Například v reality show Love Island zdobily typicky ženské náhrdelníky s perličkami tělo nejednoho svalnatce.

Džínové sukně vytáhli letos na festivalu Colours of Ostrava i členové skupiny Monkey Business v čele se zpěvákem Matějem Ruppertem.

To nejlepší přijde

Frontman oblíbené skupiny Kryštof prozradil pro Kafe.cz, kde se nechává inspirovat při výběru svých outfitů. “Zkrátka rád nakupuju a chodím po obchodech. Model z Českého slavíka jsem objevil v Londýně na přehlídce Riccarda Tisciho. A byla to samozřejmě pánská kolekce. Kontaktoval jsem pak zástupce značky Burberry v České republice a ti mi tento oblek zprostředkovali,” prozradil tak příběh o tom, jak přišel k velmi diskutovanému modrému kompletu. Mimo to navnadil své příznivce na další kousky, které zatím čekají až je vynese do společnosti. “Mám toho v zásobě opravdu spoustu. A moc se těším až bude zase příležitost některý z outfitů vynést. Mám pocit, že se na to těší a čeká i celý národ,” dodal s humorem.

Nalakované nehty

Svou zálibu v ženských doplňcích přestal skrývat i Ondřej Brzobohatý. Paradoxně mu v tom pomohla jeho bývalá žena Taťána Kuchařová, která veřejně promluvila o jeho zálibě v převlékání za ženu. Vedle své nové manželky Daniely Písařovicové projevuje svou pravou tvář i na společenských akcích. S nalakovanými nehty vyrazil například do Karlových Varů nebo na premiéru muzikálu Anděl Páně.

Související články