Mají pocit, že do dalšího kola postoupili také někteří soutěžící, kteří si to podle jejich názoru zasloužili méně. Jaký pocit z toho má sám vyřazený umělec, prozradil pro Kafe.cz.

“Všichni se mě ptají, jak to nesu, ale já jsem opravdu spokojený a užil jsem si to. Já jsem nešel StarDance vyhrát, ale vše, co jsem si předsevzal, jsem si tam splnil. Tančit jsem se naučil a budu v tom pokračovat a dokázal jsem něco udělat se svou postavou, z čehož je nadšená moje žena,” popsal Richard Krajčo pro Kafe.cz s úsměvem. 

“Moje rodina by samozřejmě byla radši, kdybych tam zůstal ještě trochu déle, ale když jsme si teď udělali do Vánoc spoustu plánů, na které nyní máme čas, tak myslím, že jsou nakonec stejně nadšení jako já,” vysvětlil herec, že se nyní skutečně orientuje spíše na pozitivní věci a budoucnost.

Kritika je podle Krajča zbytečná

Vlnu kritiky, která se po jeho vyřazení zvedla, podle svých slov příliš nechápe. Ve StarDance jde podle jeho názoru o to, pobavit co nejvíce diváky, užít si to a udělat dobrou show. “Snad nikdo tam nejde kvůli tomu, aby vyhrál, alespoň co jsem se bavil s ostatními kolegy,” potvrdil pro Kafe.cz.

Nejvíce jej podle jeho slov mrzí negativní ohlasy na tanečního kolegu Josefa Maršálka, kterému kritici vyčítají, že není dobrý tanečník a namísto Krajča tak měl vypadnout on. “Já na něj nemůžu říct nic špatného, jsem rád, že v soutěži je a tančí na hranici svých možností, nejlépe, jak dovede,” myslí si oblíbený herec a frontman kapely Kryštof.

“Jednou jsem s ním o té kritice mluvil a on mi na to řekl: Dneska v noci miliony lidí budou spát pod širým nebem a nebudou mít co jíst. A někdo řeší, kdo jak tančí v televizi. Myslím, že to je velká pravda,” uzavřel Richard Krajčo pro Kafe.cz.

Související články