Richard Krajčo má se svou maminkou zřejmě nadmíru vydařené vztahy. Moc hezky se o ní vyjadřuje, ačkoliv to není zas tak často. Nicméně, že je v rodině Krajčových dlouhodobá idylka, je více než zřejmé.

Důkazem toho je, že v roce 2023 letěla se svým synem Richardem, jeho ženou Karin a i její maminkou na společnou dovolenou do slunné Dubaje. Manželé Krajčovi mají tuto destinaci velmi oblíbenou, a tak se rozhodli obě dvě dámy vyvézt. Ostatně spousta věcí pro ně byla poprvé.

Maminka Richarda Krajča totiž nikdy neletěla letadlem. Nicméně od svého syna dostala k Vánocům v roce 2022 jako dárek právě společný výlet u moře v luxusní destinaci. A tak jí v podstatě nezbylo nic jiného než svůj strach překonat, do letadla sednout a poté nechat se unášet pohledem na krásná panoramata ve Spojených arabských emirátech.

Nevěřil, že to udělá

Samotný Krajčo pak nevěřil, že se to stane, ale o to větší měl radost, o kterou se podělil se svými sledujícími na sociální síti. „A je to tady. Nevěřil bych, že moje maminka poletí. Byl to vlastně maminčin dárek k Vánocům – že mi to splní. Společný čas u moře,” napsal pod příspěvek.

Aby měla na dovolené Richardova maminka někoho k sobě, rozhodli se manželé vzít i maminku Karin Babinské. „Tak jsme maminky vyvezli. Na lodi se po moři plavily prvně. Strach uvolňovaly přes výbuchy smíchu. Prostě blázinec,“ sdílela své dojmy zase Karin.

Krajčo neskrýval své nadšení, že se jeho maminka odhodlala a překonala strach z létání. „Jsem šťastný. Budeme u něj všichni spolu. Díky, mami. Uděláme vše, abyste si to s námi obě užily. A začínáme už v letadle,“ pokračoval v radostných sděleních pro své fanoušky muzikant.

Krajčova maminka je kartářka

Maminka Richarda Krajča je kartářka a jak přiznal, i on sám si k ní často zajde pro radu. "Moje maminka je kartářka. Předpověděla mi desku ještě předtím, než jsme vůbec dostali nějakou nabídku na její natočení. I já se s kartami často radím," zaznělo v dokumentu Ostravský trhák, který odvysílala TV Barrandov v rámci cyklu Legendy televizní zábavy. Že se Krajčo chodí za maminkou ptát na budoucnost, má tak svůj původ ještě před tím, než nějaká kariéra vůbec začala.

Výlet do Dubaje se nicméně nenesl vždy v pozitivním duchu. Ten poslední málem stál život Krajčovu manželku Karin, která tam musela být hospitalizována s oboustranným zápalem plic.

Související články