Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Richard Karn alias otloukánek kutila Tima Al je i dnes fešák s krásným úsměvem

Kutil Tim byl úspěšný seriál
Kutil Tim byl úspěšný seriál
Zdroj: Šíp
Kutil Tim byl úspěšný seriál

Hit 90. let seriál Kutil Tim nás bavil osm sezón, než v roce 1999 dostavěl svůj poslední projekt. Seriál se zatím nesvezl na vlně obnovování a spin-offů, to se ale může v následujících letech změnit. Když jsme u změn, podívejte se, jak dnes vypadá věrný parťák Tima Taylora Al Borland, kterého ztvárnil fousáč Richard Karn.

Pravá ruka šikuly Tima Taylor Al Borland nás bavil od začátku seriálu v roce 1991 až do konce. Byl to sympaťák, byl vtipný, byl svým osobitým způsobem i okouzlující. Jenže seriál už dávno skončil a o Karnovi se dnes tolik nemluví. Kde je mu konec?

Zašlá sláva Richarda Karna se podepsala na jeho filmové i televizní tvorbě. Oproti svému protějšku Timu Allenovi, který je stále aktivním jménem v Hollywoodu, se Karn neúspěšně snažil prorazit v dalších projektech, které buď hned zrušili, nebo se na ně nikdo nedíval... a pak je zrušili. 


S Allenem se znovu setkal v seriálu Poslední chlap, jinak měl štěky v počinech jako Zlatá sedmdesátá, Pen15 a malé filmové role v televizních filmech, které za moc nestály. Za zmínku možná stojí film F*&% the Prom, což je podle názvu středoškolská komedie, kde děvčata v hlavní roli chtějí sabotovat školní ples.

Richard Karn, aka Al Borland z Kutila Tima

Karn se ale do velkých projektů očividně nežene a raději má svůj klid a rodinný život. Je velkým milovníkem golfu, což jsou jediné akce, kde ho někdo může vidět. Od dob Borlanda se hodně změnil, ale okouzlující úsměv mu zůstal. Mrkněte do galerie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky