Richard Genzer a Linda Finková se rozešli před dlouhými deseti lety. Navzdory tomu, že mezi nimi ne vždy panovaly ty nejlepší vztahy, postupem času si k sobě dvojice našla opět cestu v podobě skvělého přátelství. Na rozvod ani jeden z nich nespěchal. Jak ale roky plynuly, manželé přišli na to, že by možná přece jen bylo lepší udělat za minulostí tlustou čáru. A tak se rozhodli své manželství konečně oficiálně rozvést.

Dojemný konec manželství

Přestože Genzer a Finková už dlouhý čas netvoří zamilovaný pár, mají k sobě jako přátelé velmi blízko. I možná proto byl jejich rozvod tolik emotivní. „Rozvod proběhl úplně v pohodě, já jsem Lindě donesl kytku, to tam prý ještě nikdy neviděli. A když četli rozsudek, tak jsme si oba i poplakali. No, a pak jsme si šli každý po svých,” prozradil pro primácký pořad Showtime Richard Genzer.

Skvělé vztahy

Richard Genzer a Linda Finková se vzali v roce 2000. Po 12 letech přiznali, že se jejich manželství rozpadlo. A přestože si leckdy manželé po takovém zážitku nemohou přijít na jméno, Genzer a Finková dokázali, že i po rozchodu je možné spolu vycházet na jedničku.

„Teď se rozvádíme už půl roku, a to ne stylem, že bychom se u toho hádali. Naopak jsme se v klidu dohodli a teď čekáme, až nás soud rozvede a zatím se to neděje. Až se to stane, tak si asi půjdeme dát panáka a asi budeme plakat. Zažili jsme spolu krásná léta a máme šikovné děti,” nechala se vloni v červnu slyšet Linda Finková pro eXtra.cz. A její slova o pláči se nakonec doopravdy vyplnila.

Související články