Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Richard Genzer Lindu Finkovou ihned okouzlil: Ta po letech litovala

Linda Finková a Richard Genzer
Linda Finková a Richard Genzer
Zdroj: Profimedia
Linda Finková a Richard Genzer

Když se před více jak dvěma desítkami let dali Richard Genzer a Linda Finková dohromady. jeden druhého považovali za životní lásku. Jak ale plynul čas, pomalu začali přicházet na to, že k sobě nepatří. Jejich manželství si prošlo velkou krizí, která ovšem nakonec měla možná to vůbec nejlepší vyústění. 

Richard Genzer a Linda Finková se seznámili během natáčení pořadu Hogo Fogo. Okamžitě si padli do oka a zanedlouho na to začali plánovat svatbu. Své „ano” si řekli před 22 lety a vydali se na společnou životní cestu. Jenže už po pár letech jejich vztah začal skřípat. 

Vzpomínka na bývalého

Linda Finková si později sňatek s Genzerem dokonce podle webu Naše hvězdy vyčítala. V době, kdy se seznámila s bavičem, byla totiž zadaná. Věřila ale, že větší štěstí najde právě s Genzerem, a tak svou lásku opustila. „Chodili jsme spolu deset let. Toho si budu nosit v srdci bolestněji, rozešla jsem se s ním kvůli manželovi. Nezasloužili si to. Ani jeden, ani druhý,” vzpomínala v jednom z rozhovorů. 

I když dnes vnímá věci jinak, přiznává, že byla zkrátka na počátku do Genzera zblázněná, což ovlivňovalo její rozhodnutí. „Byl milej, děsně vtipnej a měl pro mě zase jiný kouzlo než všichni do té doby. Prostě jsem byla blbka,” řekla. 

Stali se z nich přátelé

I když si manželé společně prošli velkou krizí, dokázali z ní vybruslit a dnes se považují za skvělé přátele. Na různé křivdy zapomněli a navzájem si jsou podporou v nejrůznějších životních situacích. „Myslím si, že jsme ukázkový příklad toho, že to jde. S bývalým manželem necháváme ten život klidně plynout, máme se rádi, jsme kamarádi a hrajeme spolu i v projektech, kde si užijeme spousty legrace,” uvedla pro eXtra.cz Linda Finková.

Po 22 letech se také manželé konečně vrhli na rozvod, který pro ně dlouho nebyl aktuální a ani jeden z nich na něm netrval. Nyní ale evidentně přišla ta správná doba. „Teď se rozvádíme už půl roku, a to ne stylem, že bychom se u toho hádali. Naopak jsme se v klidu dohodli a teď čekáme, až nás soud rozvede a zatím se to neděje. Až se to stane, tak si asi půjdeme dát panáka a asi budeme plakat. Zažili jsme spolu krásná léta a máme šikovné děti,” dodala ještě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky