Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tajnosti kolem svatby Richarda Chlada: Vše se v pravý čas dozvíte, říká

Richard Chlad, Anna Marie Kánská
Richard Chlad, Anna Marie Kánská
Zdroj: Profimedia
Richard Chlad, Anna Marie Kánská

Již brzy si podnikatel a automobilový závodník Richard Chlad řekne své “ano” s krásnou snoubenkou Annou Marií Kánskou. Ohledně toho, kdy a za jakých okolností veselka proběhne, ale probíhají doslova manévry a budoucí ženáč je na slovo skoupý. Svůj velký den chce dvojice udržet pokud možno v co největší tajnosti.

S pohlednou plavovláskou se Richard Chlad zasnoubil už vloni a řadu lidí tímto krokem velice překvapil. Dvojici totiž dělí poměrně velký věkový rozdíl. Zatímco zámožnému podnikateli je již 61 let a z předchozích vztahů má již čtyři děti, jeho nastávající je 30 let. Jak se ale zdá, ani jednomu z nich věk nepřekáží.

Anna Marie Kánská je dcerou herečky Veroniky Kánské, která zazářila ve slavné trilogii režiséra Zdeňka Trošky “Slunce, seno…”. Svou krásu na první pohled zdědila po své slavné mamince. Ve svatebních šatech, které již brzy oblékne, jí to jistě bude slušet. 

Redakce Kafe.cz Richarda Chlada oslovila s dotazem, jak se přípravy na veselku vyvíjí. “Na svatbu se už velmi těším, těšíme se oba. Už máme v podstatě všechno připravené. Máme místo, termín, prostě vše,” prozradil charismatický muž s tím, že svatba proběhne v zahraničí. 

Vše se vyjasní v pravou chvíli

Ohledně podrobností byl ale Richard Chlad velmi zdrženlivý. “V pravou chvíli se vše vyjasní. Vše se v pravý čas dozvíte,” odpověděl na dotaz tajemně a s úsměvem vysvětlil, že by si s partnerkou přáli, aby jejich velký den zůstal skutečně jen jejich. 

Na svatebním obřadu pravděpodobně nebudou přítomni ani nejbližší příbuzní. Maminku své vyvolené, herečku Veroniku Kánskou, ale Richard Chlad na dovolené v Chorvatsku požádal o Anninu ruku, jak se sluší a patří. Ani ona, ani otec krásné plavovlásky podle jeho slov nic nenamítali. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky