Ačkoliv svatbě Richarda Chlada s Annou Marií Kanskou předcházely dlouhé přípravy, nakonec vše dopadlo trochu jinak, než si dvojice naplánovala.

„Svatba začala v šest hodin místního času a musím říct, že nám neskutečně přálo počasí. Byla opravdu skvělá atmosféra. Nakonec svatba, která měla být malá a uzavřená, se stala událostí pro celý ostrov,“ pochlubil se miliardář Blesku. Na veselce bylo nakonec zhruba 200 hostů.

„Když bych to teď odhadl, tak jsme měli 150 až 200 hostů, kteří se na ten krásný obřad, co pro nás připravil majitel resortu Alexandr s personálem, přišli podívat,“ dodal Chlad s tím, že obřad probíhal dle místních tradic.

Všichni plakali

Na Maledivách během svatby probíhají speciální zvyky, které Richarda Chlada i jeho snoubenku nadchly, a proto se rozhodli celý obřad provést dle tradic. „Obřad jsme měli podle maledivských tradic, probíhalo to tak, že jsme dostali palmový klas, v mém klasu byl bledě modrý písek a Anička měla bílý. Pak jsem ho společně sypali do číše, kde se písek promíchal, což znamená propojení našich životů. Oba jsme dostali trochu smíchaného písku v lahvičkách na památku,“ popsal podnikatel výše zmíněnému webu.

Nejvíc prý miliardář svou milovanou Annu překvapil, když potají přizval její rodinu. „Bylo to překvapení pro Aničku, nechal jsem přivézt nejbližší rodinné příslušníky. Rodina, kterou jsem pozval natajno, byla asi dva dny ubytovaná ve vedlejším resortu a už jejich přílet hydroplánem k nám byl neskutečný. To byly emoce, slzy, překvapení, pláč…,“ svěřil se Chlad, který měl vymyšlený celý scénář tak, aby svou snoubenku co nejvíce šokoval a potěšil zároveň.

„Ještě jsme to na Annu sehráli tak, že první přišla moje rodina a na ní bylo vidět, jak jí je líto, že jsem pozval jen své nejbližší. Za pět minut přišli Aniččina maminka s tatínkem, to byla v šoku a nakonec přišel její bratr s její nejlepší kamarádkou, a to už všichni plakali,“ uzavřel spokojený miliardář. Aničky maminka, jak známo, se proslavila v trilogii Slunce, seno, kde hrála krásnou Blaženu.

Související články