Jedním z lidí, kteří na Vlastu Hájka v poslední době změnili názor, je podnikatel Richard Chlad, který pro redakci Kafe.cz prozradil, co bylo předmětem jejich sporu, který vyústil v to, že se spolu někdejší přátelé přestali bavit.

“Já k tomu nemám moc co říct. Většinu toho už se asi lidé dočetli v médiích. Já k tomu můžu říct jen to, že Vlasta vždy najde slabé místo a do toho se začne strefovat. V mém případě se začal strefovat do Anny, kdy proběhly nějaké správy, ve kterých se k ní choval hrubě a určitým způsobem se vůči ní vymezoval,” vysvětlil podnikatel.

“Poprvé mu to ještě prošlo, podruhé už jsem se ozval a vlastně se pak stalo to, že jsme spolu přerušili kontakt. Nyní se nestýkáme. Mrzí mě to, roky jsme byli kamarádi, vůbec netuším, co se mu děje v hlavě,” dodal Richard Chlad s tím, že na skutečnou příčinu tohoto chování by nejspíš bylo nutné se zeptat přímo Vlasty Hájka.

Zuzana Belohorcová veškerá nařčení odmítá

Zlé jazyky tvrdí, že partner někdejší moderátorky měl spolupracovnici Dianu Kállay z jejich realitní společnosti vyštípat a dokonce ji údajně zkoušel přesvědčit, aby svůj podíl ve firmě přenechala jeho partnerce Zuzaně zdarma. To ale Zuzana Belohorcová rázně odmítá a pro redakci Kafe.cz uvedla, že se zkrátka a jednoduše stali oběťmi pomluv.

“To jsou prosím vás takové nesmysly, že se k tomu už snad ani nechci vyjadřovat. S Dianou jsme se rozešli po vzájemné domluvě, protože jí nevyhovovalo pracovní tempo. Digitalizujeme, chystáme hodně změn a snažíme se vše co nejvíce modernizovat, zatímco Diana si přála pokračovat spíše klidněji,” uvedla Zuzana Belohorcová jako vysvětlení, proč mezi nimi k rozkolu došlo. Dodala, že se rozhodně s bývalou kolegyní nerozloučili ve zlém.

Související články