Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rey Koranteng popsal seznámení s životní láskou: Vrhla na mě arogantní pohled

Rey Koranteng
Rey Koranteng
Zdroj: Profimedia
Rey Koranteng

Rey Koranteng je pyšným trojnásobným otcem a kdyby jeho manželka svolila, klidně by prý šel i do čtvrtého potomka. Známý moderátor má jednu z dcer na severu Evropy a nejmladší Leontýnku nedávno odvedl do první třídy.

Rey Koranteng s manželkou Monikou mají jeden z nejstabilnějších vztahů českého showbyznysu. Moderátor si svou životní lásku vyhlédl před téměř sedmadvaceti lety.

"Moje žena má obrovské modré pichlavé oči. A vím, že když jsem ji viděl poprvé, tak na mě vrhla takový lehce arogantní pohled, čímž mě naštvala a řekl jsem si, že to takhle nenechám. No a jsme spolu 22 let," prozradil kdysi Koranteng v pořadu Na baru.

Od té doby v rodině přibyla ještě třetí dcera Leontýnka a veškeré volné chvilky tráví Rey jako otec na plný úvazek.

Koranteng se po narození třetí dcery nezastaví

"Od té doby, co se nám narodila třetí dcera Leontýna, tak jsem otec na sto deset procent," pochlubil se nedávno Koranteng na vlnách Českého rozhlasu.

"Když jsme se dozvěděli, že čekáme třetího potomka, což tedy pro nás bylo překvapení, tak jsem si říkal, ať je to holka, protože já měl všechno pro holky. Kam se podíváš doma nebo na chalupě, všude máme hračky, všude jsou kočárky, panenky, stavebnice," dodal Koranteng, který si otcovské povinnosti užívá.

S nejstarší dcerou Vanessou se ale vídá pouze občas, jelikož se odstěhovala před časem s finským přítelem do ciziny.

Moderátor je pyšný, jeho nejstarší dcera studuje v zahraničí

"Děti si užily prázdniny, dcera Vanessa po dlouhé době přiletěla do Česka, což kvůli covidovým opatřením nemohla. Aktuálně studuje v cizině Vanessa tu byla už v květnu, odjela prvního září. Chtěla s námi doprovodit Leontýnu do první třídy. Ona studuje mezinárodní obchod a vzhledem tomu, ze má finského přítele a dostala tam i zajímavou práci, tak návrat zatím vůbec neplánuje," vysvětlil Rey Koranteng Extra, jak trávil léto a proč nejstarší dceru vídá pouze příležitostně.

Trojnásobný otec by prý klidně měl ještě jedno dítě, jeho manželka mu ale tyto plány už před časem zatrhla.

"Já bych si další dítě přál, má žena však už nechce, a tak s plozením dětí musím skončit. Svou otcovskou roli si ale skutečně vychutnávám a užívám," svěřil se moderátor Blesku.

Koranteng je věrný manžel a vzorný otec.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky