Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Osudoví muži Renée Zellweger: Vztahy herečky nemají daleko k Bridget Jonesové

Renee Zelwegger působí velmi přirozeně, před pár lety tomu ale bylo jinak.
Renee Zelwegger působí velmi přirozeně, před pár lety tomu ale bylo jinak.
Zdroj: Profimedia
Renee Zelwegger působí velmi přirozeně, před pár lety tomu ale bylo jinak.

Renée Zellweger má v srdcích lidí po celém světě své nezpochybnitelné místo po rolích ve filmech jako byly deníky Bridget Jones nebo muzikál Chicago. To ví asi každý... Málokdo ale ví, že o co víc byla jako herečka úspěšná na plátně, o to méně se jí dařilo v soukromí. Jaká je historie vztahů herečky, která svůj obličej před pár lety nadobro změnila plastikami?

Renée Zellweger se stala jednou z největších hollywoodských hvězd v polovině 90. let díky roli sekrétářky ve filmu Jerry Maguire, ve kterém si zahrála po boku Toma Cruise, který jako Jerry Maguire nezapomenutelně ztvárnil sportovního agenta, které se dočká zasloužené odměny díky nepravděpodobnému vítězství na konci filmu.

A od role Dorothy Boydové je Renée v některých nepravděpodobných zápasech spojena s řadou významných hvězd. Znáte vyhledávané a oslavované muže, s nimiž bývala romanticky spojena?

První láska

Bývalá texasská roztleskávačka se poprvé zamilovala do baskytaristy jménem Sims Ellison. Chodila s ním od roku 1991 do roku 1996.

Bohužel se ale s hezkým hudebníkem rozešli, když se herečka přestěhovala z Texasu, aby se více zaměřila na její kariéru. Ellison se krom lásky nedočkal štěstí ani v hudbě  - jeho kapela byla zrušena nahrávací společností.

Zásnuby s celebritou

Od roku 1999 do roku 2000 randila herečka s hvězdou komediálních filmů Jimem Carreyem. Předpokládá se, že se ti dva dali dohromady při natáčení komedie bratří Farellyových Já, mé druhé já a Irena, která vyšla v roce 2000.

Pan Carrey údajně dal během této doby paní herečce za „přátelství“ 200 000 dolarů. Bohužel se pár rozešel v prosinci 2000. Rozchod dvojice komentovala rozdílným pohledem na budoucnost.

Vztah s rockovou hvězdou

Renee Zellweger znovu našla lásku v roce 2002, když se setkala s Jackem Whiteem. Rocková hvězda Jack White, zpěvák v The White Stripes, se s herečkou seznámil v Rumunsku při práci na scénách z občanské války z filmového eposu Návrat do Cold Mountain.

Jack White měl pro film psát hudbu a také získal malou roli jako manžel postavy Renée Zellweger. Dvojice svou lásku na veřejnosti příliš nekomentovala, největším důkazem, že jsou spolu, byla společná návštěva Oscarů v roce 2004. Vztah byl údajně jako horská dráha a ukončil ho Whiteův agresivní výstřelek, kdy fyzicky napadl člena jiné kapely. To bylo na představitelku přeslušnělé Bridget Jones až příliš silné kafe.

Za rockera countryman

Herečka dlouho netruchlila a rychle se přestěhovala v lednu 2005 ke své další lásce. Tentokrát potkala amerického zpěváka country Kennyho Chesneye. Pár spojovala vášeň pro romantiku, a tak rychle přišla svatba. Po pouhých čtyřech měsících se však pár rozvedl a herečka dokonce žádala anulaci manželství. Jako důvod v té době uvedla „podvod“, což vedlo k velkým spekulacím od fanoušků.

Další herec na obzoru

V rozhovoru pro Oprah Winfrey v roce 2010 však Chesney uvedl, že se vztah rozpadl, protože panikařil. Renee Zellweger nepanikařila a už se chystala na další vztah, protože se setkala se svým dalším budoucím přítelem, známým hercem Bradleym Cooperem.

Nějaký čas se zdálo, že dvojici jen tak něco nerozděli, ale přesto se lásky až do konce života herečka opět nedočkala. Pár se rozešel v roce 2011 poté, co Cooper konečně pořádně prorazil v Hollywoodu. Krach přitom přišel právě v době, kdy se Renée pracovně příliš nedařilo.

Poslední romance

Pak ale přišel obrat. Od roku 2012 je herečka ve vztahu s hudebníkem, skladatelem a producentem Doyleem Bramhallem II. Jestli ale osmiletý vztah vydrží, je otázkou. I tato romantika zjevně zvadla. Podle posledních zpráv se totiž ti dva začátkem května rozešli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky