René Decastelo se narodil přesně před 49 lety v Želivě. Následně absolvoval gymnázium v Pelhřimově, a poté šel na Filozoficku fakultu Univerzity Karlovy. Studoval psychologii a pedagogiku, studia ale nedokončil.

Následně se uchytil v ženských lifestylových časopisech a roku 1998 se dokonce stal šéfredaktorem jednoho z nich. Také byl dlouhá léta šéfredaktorem měsíčníku Esquire a podílel se na vzniku týdeníku Redhot. Od roku 2003 do roku 2014 byl kreativním ředitelem Mladé fronty a šéfredaktorem magazínu forMEN.

Kromě toho se podílel jako scenárista či dramaturg na seriálech Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků, Ohnivé kuře, Modrý kód či Krejzovi. Pod jeho taktovkou vznikla i divácky oblíbená Slunečná a nejinak tomu bylo i s nynější ZOO. Jeho počiny pravidelně patří mezi nejsledovanější pořady českých televizí.

První svatba na Seychelách, druhá v Želivě

Poprvé se René oženil už v roce 2002, kdy si vzal na Seychelách novinářku Štěpánku Decastelo, se kterou má syna Eliase. Manželství však nevydrželo a v roce 2009 se Decastelo ženil podruhé. Tentokrát v Želivě s moderátorkou Evou Decastelo, která má za sebou pikantní minulost. I když vztahu nedával nikdo příliš velkou šanci, nakonec spolu vydrželi až do letošního roku, než před několika měsíci oznámili rozchod. Mají spolu dvě děti. Syna Michaela a dceru Zuzanu.

Nyní žije s ragbistkou Evou Kornigovou Jung, kterou už prý stihnul požádat o ruku. Média začala samozřejmě okamžitě spekulovat, že René Evu podváděl, ale ten toto tvrzení rezolutně odmítl.

„Samozřejmě se známe z basketu. Ale s první Evou jsme o problémech mluvili už mnohem, mnohem dřív, než jsme se s druhou Evou poznali blíž,“ napsal si na Instagram.

Neumí lhát, proto o ragbistce Evě řekl hned

Neumí lhát a na podvádění ho neužije, tak Evě Decastelo a druhé Evě řekl hned, co to mezi nimi začínalo být vážné.

„Radši jsme si to s Evou Decastelo říkali, teda já jí, protože na nějaký podvádění moc nejsem. Takže o Evičce jsem jí řekl hned. A v tu dobu už jsme věděli, že spolu nebudeme,“ řekl pro eXtra.cz.

Nyní probíhá rozvod a pár spolu prozatím vychází skvěle. Uvidíme, až dojde na dělení majetku, jak bude René benevolentní a na kolik si matky svých dvou dětí váží. To se jistě brzy dozvíme. Zatím si ale Eva rozhodně nestěžuje a peníze utrácí na nákupech v New Yorku, kde ji doprovází herečka Barbora Mottlová, která je známá tím, že v době koronaviru prodávala za kasou v supermarketu, aby se uživila.

Související články