Svou kariéru začínala jako striptýzová tanečnice a v této disciplíně byla natolik úspěšná, že mnohokrát vycestovala i do zahraničí. V roce 2005 se poté rozhodla, že se přihlásí do reality show VyVolení. Tato příležitost jí doslova změnila život. Získala si pověst drzé a odvážné mladé dívky a televizní diváci ji milovali, přestože show nevyhrála. 

Krátce poté s tehdejším partnerem otěhotněla a narodila se jí dcera Isis Paola. Vztah se ale prakticky ihned rozpadl a na holčičku tak zůstala sama. Finančně se jí ale nedařilo a hygienické podmínky v její domácnosti byly natolik otřesné, že musely zasáhnout úřady a dceru jí odebraly. Nějakou dobu se ji pokoušela vychovávat ve spolupráci s babičkou, ale i tyto pokusy opětovně ztroskotaly. 

Dceři pořídila poníka

“Ano, neměly a nemáme to stále lehké. Nejhorší bylo, když byla ještě malinká a nerozuměla, proč musí večer pryč. Obě jsme dlouho plakaly. Dodnes není svěřena do mé péče,” svěřila se před časem Regina, která přijala druhé jméno Agia, redakci VIPStar.cz.

“I proto měla jako jedno z mála dětí vlastní poničku, abych jí ta traumata alespoň trochu vynahradila. Práci jsem omezovala na minimum, abychom mohly být co nejvíce spolu. Měly jsme moc hezký vztah. Snažila jsem se jí dopřát co nejvíce svobody a přírody,” popsala někdejší hvězda reality show.

Momentálně Isis Paola již zhruba rok a půl žije se svým tatínkem, a to 90 kilometrů od Brna. “Žijí v domě po rodině jejího dědečka, kam jezdila odmala,” dodává. 

Životní podmínky Reginy jsou poměrně drsné. Původně žila řadu let v zahradní chatě u Brněnské přehrady, odkud se ale za ne zcela jasných okolností měla vystěhovat. Nějakou dobu poté byla viděna, že na zahradě objektu, který je již v příšerném stavu, pobývá ve stanu i se svými psy. Přes léto má podle svědků přespávat v improvizovaném přístřešku na zahradě. 

Čas od času přidává Regina Agia na sociální sítě fotografie štěňat ze svého chovu psů, která nabízí novým majitelům. Našla se také v esoterice a na internetu zveřejnila několik videí s touto tematikou. Přestože ne každému by byl tento životní styl po chuti, vypadá to, že pro ni je to “to pravé ořechové” - bývalá tanečnice působí šťastně a nezdá se, že by na tom plánovala něco měnit.

Související články