Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Reese Witherspoon: Podruhé pod čepec!

Americká herečka Reese Witherspoon se chystá podruhé pod čepec
Americká herečka Reese Witherspoon se chystá podruhé pod čepec
Zdroj: www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Americká herečka Reese Witherspoon se chystá podruhé pod čepec. Herečka, která 22. března oslaví 35. narozeniny, se provdá za svého přítele, hereckého agenta Jima Totha (40) 26. března na ranči Ojai Valley.

Svatba má proběhnout pouze v kruhu rodiny a těch nejbližších, kterých je ovšem okolo stovky. Všude budou svíčky a květiny v bílé a smetanové barvě. Jaké oblékne nevěsta šaty, samozřejmě nikdo neví. Že to ale »pravé blondýnce« bude slušet, není pochyb...

Od květin až k Oscarovi

Krásná dcera pediatričky a vojenského chirurga totiž zaujala modelingové agenty už jako dítě. V sedmi letech se stala tváří místního květinářství a pak už točila jednu televizní reklamu za druhou. Začala chodit do hereckých kurzů a v patnácti natočila svůj první velký film V měsíčním svitu. Další role na sebe nenechaly dlouho čekat, ale největší slávu jí v roce 2001 přinesla nenáročná romantická komedie Pravá blondýnka, z které se stal kasovní trhák. Z Reese se rázem stala jedna z nejlépe placených hereček Hollywoodu. Její honoráře za hlavní roli nejdou pod 15 milionů dolarů (necelých 300 milionů korun v přepočtu).

  • V kapse má také dvě nejprestižnější ceny – za roli June Carter v životopisném filmu Walk To Line získala Zlatý globus i Oscara!

Film, Reese Witherspoon, Svatba

Rozpadla se jí rodina

V soukromém životě ale Reese na výsluní vždy nebyla. Při natáčení filmu Velmi nebezpečné známosti se seznámila s kolegou Ryanem Phillippem (36), 5. června 1999 se vzali a brzy se jim narodila dcera Ava Elizabeth (11). Už dva roky po svatbě to ale v manželství začalo skřípat. Zatímco Reese kladla rodinu na první místo, Ryan měl jiný názor. Vztah se ale snažili za každou cenu udržet... V říjnu 2003 se jim narodil syn Deacon Reese, ale pár stejně neodvratně spěl k rozchodu.

Konec mého manželství byl vyčerpávající a ponižující,“ uvedla herečka v červnu 2008, kdy oficiálně proběhl rozvod. To už ale rok randila s dalším kolegou Jakem Gyllenhaalem (30). I s ním se nakonec na sklonku roku 2009 rozešla – Jake byl moc mladý na výchovu dětí, které Reese po rozvodu dostala do výhradní péče.

S nastávajícím manželem Jimem Tothem začala randit na počátku loňského roku. Za pouhých 11 měsíců ji požádal o ruku. „Jim ví, že je pro něj ta pravá. Přesně na ni čekal tak dlouho. Zásnuby jsou přirozeným vyústěním situace,“ řekl tehdy Tothův přítel magazínu People. Jim se totiž žení poprvé! A stejně jako Reese doufá, že tenhle sňatek bude v jeho životě ten poslední... Hodně štěstí!

Film, Reese Witherspoon, Svatba

Kafe.cz zjistilo:

Pokud jste fanoušky Reese Witherspoon a také Owena Wilsona (43) či Jacka Nicholsona (73), nenechte si ujít jejich nový film Poznáš, až to přijde? Do našich kin by měl přijít 28. dubna 2011!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky