Třicetiletá Švédka se do kluka z Havířova zamilovala v práci. Populární pár se seznámil v roce 2018 v restauraci Mister French. Jiskra mezi nimi přeskočila až tak velká, že krásná blondýnka neváhala a s mladým hokejistou odešla ze Švédska do Ameriky.

Láska jako z filmu

Populární pár se seznámil v květnu 2018. „Slavil jsi svoje narozeniny, já byla v práci, bezradná a svou spřízněnou duši měla přímo před sebou,“ prozradila na Instagramu půvabná blondýnka, která v té době pracovala v luxusní restauraci Mister French.

Společně žijí v Bostoně v luxusním bytě 6+1, ve kterém nesmí chybět vířivka a výhled na zátoku Atlantského oceánu.

Nedá se ovšem říct, že se půvabná kráska zamilovala pro peníze. V době, kdy se poznali, vydělával Pastrňák daleko menší částku. Nebyl ani zdaleka tak známý. To, že se dokáže hokejem uživit, si uvědomil právě až v NHL.

"Až tady v Bostonu. Ve Švédsku jsem bral nějaké peníze, ale byl jsem mladý a šlo v podstatě o drobné, které tak nějak stačily na uživení," prozradil v rozhovoru pro Forbes.

David Pastrňák poté získal angažmá v týmu Boston Bruins v americké National Hockey League.

Šťastné období

Největší zkouškou jejich vztahu bylo úmrtí prvního potomka. V roce 2021 zemřel jejich syn Viggo Rohl Pastrňák po pouhých šesti dnech. Co přesně se stalo, David a Rebecca sdělili jen rodině.

Minulý rok se dočkali dcerky Freyi, která oslaví letos v červnu rok. Druhé těhotenství Rebecca a David úspěšně utajili před celým světem.

Rebeccu a Davida čeká v nejbližší době svatba. Jejich zasnoubení prasklo kvůli nevinné fotografii. Rebecca sdílela minulý rok svůj snímek z utkání Winter Classic. Na první pohled bylo vidět, že její prsteníček zdobí obrovský prsten. Letos si divoká Švédka užila už rozlučku se svobodu. Je tak jasné, že veselka se blíží.

Krásnou partnerku schválila i maminka hokejisty Marcela. „Mně se líbí. Je hodná a v pohodě. Jsou zamilovaní, mají mezi sebou hezký vztah a mají se rádi,“ řekla pro Blesk.

Jediný problém vidí v jazykové bariéře. „Určitě bych chtěla českou holku, vzhledem k mému handicapu, protože neumím anglicky. Ale láska si nevybírá. Možná se naučím anglicky nebo ona dobře česky. Je to Evropanka a to David vždycky chtěl, protože si nepřál mít Američanku. To se mu splnilo.“

Ani to jim ovšem nezabrání v tom, aby našly společnou řeč. „Domlouváme se přes překladač v mobilu,“ dodala.

Související články