Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Reakce na článek: Janis Sidovský propaguje...

19.3.2010 vyšel na Kafe.cz, v rubrice Bulvární blondýna článek"Janis Sidovský propaguje zájezdy pro gaye". Nyní vám přinášíme reakci a pohled na věc autorů projektu PinkGo!, o který jde.

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vám v krátkosti vysvětlil, jako autor, smysl projektu PinkGo.

Velké cestovní kanceláře mají v nabídce někdy i tisíce hotelů a tak orientace pro klienta v nabídce je více než obtížná. Proto začaly kanceláře specifikovat svoji nabídku cíleněji, například nabídku zájezdů pro seniory, pro rodiny s dětmi, pro tělesně postižené nebo například právě pro G/L klientelu. U této minority je specifikace ještě více důležitá, protože G/L destinací je poměrně málo, zásadních je tak deset destinací a hotelů v jiných destinacích je vždy jen pár. Jedná se o hotely, kde převážně tráví svoji dovolenou páry, kde prakticky nemají program pro děti, mají například později snídaně, většinou nemají program all inclusive, nemají animační programy, více je zde kladen důraz na relax.

Naše nabídka programu Pink Go nekopíruje program mateřské firmy ESO travel. Ze 150 hotelů jich je zde společných pouze 6! Snažili jsme se do našeho katalogu vybrat podstatnou část hotelů po celém světě, které jsou gay nebo gay friendly. Nejde zde vůbec o nějaké vyřazování gay komunity ze společnosti z jejich strany nebo dělat ze sebe někoho jiného. Jen trávení volného času na dovolené je kapánek rozdílné a tomu jsou přizpůsobeny i hotely a jejich programy. Dle mého názoru, jako heterosexuála, je to naprosto v pořádku.

 

Výše zmíněný článek si můžete přečíst ZDE.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky