Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová vyrazila s Přemkem na Rammstein: Kvůli miminku měli speciální místa

Eva Burešová a Přemek Forejt
Eva Burešová a Přemek Forejt
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová a Přemek Forejt

Dva koncerty německé kapely Rammstein, která v pražských Letňanech zahájila své evropské turné, přilákaly desítky tisíc návštěvníků. A naživo si je nenechali ujít ani Eva Burešová a Přemek Forejt. Hlasitá hudební show by ale pro těhotnou herečku nebyla úplně nejvhodnější, a tak se s partnerem koncertu zúčastnili trochu jinak. Hvězda seriálu Zoo se smíchem prozradila, jaká místa s šéfkuchařem obsadili.

Do pražských Letňan v neděli a v pondělí večer dorazily desetitisíce fanoušků německé metalové skupiny Rammstein, aby se zúčastnily jejich dvou koncertů, kterými kapela zahajovala své evropské turné. Do Prahy se kvůli hudební události sjeli lidé z celého světa a vystoupení Rammsteinů sklidilo obrovský úspěch. A jeden z koncertů si nenechala ujít ani křehká herečka a zpěvačka Eva Burešová, kterou doprovodil její partner Přemek Forejt. Do mačkajícího se davu se ale raději kvůli hereččině těhotenství nervali. Vymysleli to jinak!

My tam taky chtěli!

Eva Burešová s Přemkem Forejtem vyzráli na to, jak se koncertu zúčastnit bez toho, aniž by nějak ohrozili zdraví miminka. Vzhledem k tomu, nakolik velký hluk se z letňanského letiště nesl, si mohla spousta lidí vystoupení Rammstein vychutnat i z velké vzdálenosti. A právě toho se Eva a Přemek drželi. 

„My jsme taky chtěli na Rammstein. Tak jsme jezdili a jezdili, až jsme našli bezpečnou vzdálenost kvůli miminku,” smála se Eva Burešová na Instagramu u příspěvku, ke kterému připojili společnou fotku s Přemkem, ze které je poznat, že od letňanského letiště stáli opravdu daleko. „Naštěstí to měli nazvučené tak, že jsme si koncert fakt užili a kvalitně,” dodala těhotná kráska. 

Vyznání Přemkovi

Přestože se nemohli Eva a Přemek zúčastnit koncertu přímo, rozhodně jim i tak udělal radost. A přesně to herečka v posledních dnech potřebuje. Jak totiž nedávno na sociální síti přiznala, v těhotenství je velmi citlivá a všechny špatnosti, které ji potkávají, si bere k srdci víc, než by musela. Naštěstí má vedle sebe Přemka, který ji vždy podpoří a zlepší jí náladu.

„Láska je. I když si někdy myslíte, že celý svět stojí proti vám. A já si to bohužel myslím velmi často. Blbě přecitlivělá račice. Díky, že mě vždy postavíš zpátky na nohy. Vše nejlepší k svátku tomuto mému hrdinovi,” napsala herečka na Instagram v den Přemkova svátku a k textu připojila jejich zamilovanou fotografii. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky