Radka Třeštíková po rozchodu s fotografem Tomášem Třeštíkem prošla velikou proměnou. Spisovatelka si obarvila zrzavé vlasy na hnědou a ostříhala si ofinu.

Podstoupila také zvětšení prsou. Dvojnásobná maminka navíc pravidelně cvičí a svým vypracovaným tělem i vylepšeným hrudníkem se ráda chlubí na sociální síti.

Ačkoliv má nejspíš díky nahým snímkům Třeštíková plno nápadníků, zatím si nového muže do života evidentně nepustila.

Nebudu tvořit pár s nikým, komu je pod třicet

Radka Třeštíková se minulý rok několikrát objevila ve společnosti osmadvacetiletého dýdžeje Jakuba Stracha známého pod uměleckým pseudonymem NobodyListen. Následně se začalo spekulovat, zda k sobě dvojice náhodou nechová více než přátelské vztahy. To ale spisovatelka rázně popřela.

"Navzdory všem absurditám, co se napsaly a píšou pořád dokola, netvořím, netvořila jsem, a ani nebudu tvořit pár s nikým, komu je pod třicet. Mám spoustu krásnejch, talentovanejch, dokonalejch přátel a dvě skvělý děti, a to mi ke štěstí stačí vrchovatě," prohlásila Třeštíková na Instagramu s tím, že po třicítce už by nějakému zajíčkovi šanci dala.

"Ano, 30 je v pohodě," nechala si spisovatelka otevřená zadní vrátka pro případné budoucí nápadníky. Mezitím, co Třeštíková teprve hledá nového partnera, její manžel Tomáše Třeštík už svou lásku Evu Decastelo dokonce představil celé rodině, a ti krásnou moderátorku s nadšením přijali. "Z mého pohledu mě přijali moc hezky a mile a ono to ani jinak nejde, protože celá rodina je moc milá. A jsem tam samozřejmě nejmenší, ale na to jsem zvyklá," pochlubila se Decastelo v nedávném rozhovoru pro Idnes.

Třeštíková po rozchodu s manželem zatím toho pravého nepotkala

Související články