Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Radka Třeštíková nemá šťastné období: Po rozchodu kritizuje i děti

Radka Třeštíková
Radka Třeštíková
Zdroj: Profimedia.cz
Radka Třeštíková

Známá česká spisovatelka toho má v poslední době asi až nad hlavu. Nejenže oznámila rozchod se svým manželem Tomášem Třeštíkem, ale navíc se pustila i do inteligence svých dětí. Na sociálních sítích se jim dokonce posmívala. 

Radka Třeštíková je ráda středem pozornosti, proto často postuje na svém Instagramu dosti kontroverzní názory. Naposledy šokovala, když se tam veřejně obula do svých dětí.

Už před pár týdny Radka vzdávala hold všem matkám, protože ji momentálně zcela zaměstnávají děti, které pro ni znamenají práci na plný úvazek. Kvůli péči o ně nestíhá ani psát knihu.

Radka sice nestíhá psát svou další knihu, ale vyjadřovat se ke všemu na sociálních sítích v období lockdownu zvládá dokonale. Ne vždy se ale její názory všem líbí. Občas se dokonce setká s dosti velkou kritikou.

Distanční výuka ji ničí

Ráda totiž komentuje vládní rozhodnutí nebo hlásá názory, že matky, které se v této době zvládají starat o děti, přežijí distanční výuku a ještě pečují o domácnost, jsou na tom mnohem hůř než třeba sestřičky v nemocnicích.

Když už Třeštíková, která také před několika týdny potvrdila rozchod s otcem svých dětí Ely a Jonatána, fotografem Tomášem Třeštíkem, narážela na to, že je na všechno sama a že tohle by chlap nikdy nedal, nejspíš už věděla, o čem mluví.

Pár se rozešel po devítiletém manželství, kdy spolu žil na první pohled dokonalý život v luxusním bytě s uměleckým duchem na pražské Letné.

Tomáš před několika dny veřejně přiznal, že už s pohlednou spisovatelkou není.

„Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím – jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár. Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit.“

Hnízdečko lásky za Prahou

Přitom si manželé před rokem začali stavět vysněný domov nedaleko Prahy. Kdo z nich v něm bude bydlet? 

„Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí. Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ ukončil své vyjádření na Instagramu.

Radka rozchod potvrdila, ale dále se k němu nevyjadřuje. Raději se obouvá do svých dětí. 

„Předem vás nikdo neupozorní na to, že zrovna vaše dítě nebude geniální. Tak vás na to upozorňuji já, ať nemáte zbytečně velká očekávání,“ napsala před pár dny na Instagram pod fotku své dcery, se kterou právě dodělala úkoly. 

Pak následovalo čtení, které taky nesplnilo spisovatelčino očekávání.

„Mohla jsem mít svatej pokoj, ale řekla jsem jí, ať si čte. Poslouchat malé děti, jak čtou, to je takové utrpení, mně to úplně stahuje fusekle.“

Tam se ale většina žen s jejím vyjádřením či humorem neztotožňuje, protože jí napsaly, ať laskavě přestane své děti ponižovat.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky