Radka Třeštíková v době svého manželství s fotografem Tomášem Třeštíkem oblékala spíše střídmě a nestrhávala na sebe pozornost, po rozpadu vztahu ale začala dvojnásobná maminka pořádně vystrkovat růžky.

Spisovatelka si jíž stihla vybudovat nálepku známé provokatérky a tu potvrdila i na premiéře seriálu Adikts, kam vynesla model od návrháře Tomáše Němce.

Úplně stejný outfit přitom před pár měsíci vynesla na festival v Karlových Varech její sokyně v lásce, mladá zpěvačka Annet X.

Provokace v přímém přenosu

Radka Třeštíková se od rozchodu s Tomášem Třeštíkem profiluje jako single nezávislá žena, přesto ale byla spojována s několika muži.

Románek prý prožila také s hudebníkem Jakubem Strachem alias Nobody Listenem, který nyní randí právě se zmíněnou zpěvačkou Annet X.

Proto bylo překvapivě, když Třeštíková vyrazila ve zcela stejném korzetu, ovšem ve světlé barvě, který už rok před ní vynesla blond hudebnice. Co chtěla dvojnásobná maminka tímto gestem naznačit, ovšem zůstává tajemstvím. Ve své nejnovější knize totiž Radka dokonce jednu ze svých postav pojmenovala Jakub a vypadá to, že jí sympatický dýdžej stále leží v žaludku.

Související články