Radka Třeštíková je velice kontroverzní osoba. Někteří ji milují, ostatní nenávidí a obě skupiny se shodují na jednom, že spisovatelka zkrátka není šálek čaje pro každého.

Třeštíková si z kritiky vůbec nic nedělá a naopak se drží toho, že i negativní reklama je reklama. Po rozchodu s manželem Tomášem Třeštíkem si navíc začala Radka užívat odhalené modely a pravidelně vystavuje své silikonem vylepšené poprsí, na které je hrdá.

Za svlékání na sociální síti sice sklízí dvojnásobná maminka hejty, přesto se ale nenechala odradit a pochlubila se fotkou v titěrných plavkách, které si ale k překvapení všech nevzala k bazénu.

Psaní v plavkách a Yzomandias

"V plavkách, protože pěkný, protože doma sto stupňů, protože píšu," vysvětlila Radka Třeštíková, proč nosí doma v obýváku bikini.

Spisovatelka k fotce připsala, že aktuálně ji při psaní inspiruje raper Jakub Vlček alias Yzomandias, kterého poslouchají většinou děti v pubertálním věku.

"Poslouchám pořád dokola Yzomandiase kvůli knize, je to talent, víme, jsem asi jeho nejstarší posluchačka, víme taky," prozradila Radka kde bere nápady do svého dalšího díla.

Třeštíkovou prý při psaní inspiruje Yzomandias

Související články