Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Smutný osud Radima Nováka: Dítěte se nedočkal, spoluhráči se na něj skládají

Radim Novák
Radim Novák
Zdroj: Profimedia
Radim Novák

Radim Novák po měsících bojů s nemocí bohužel před pár dny zemřel. Zanechal po sobě těhotnou manželku, proto se jeho spoluhráči rozhodli pro dojemné gesto!

Radim Novák byl velmi úspěšný ligový brankář, osud ale úspěšnému sportovci pořádně zamíchal kartami! Vloni se fotbalista dozvěděl o vážné nemoci, diagnóza byla od první chvíle děsivá, rakovina slinivky!

Ačkoliv se Novák snažil ze všech sil nad nemocí vyhrát, bohužel před pár dny podlehl. Situace je ale o to smutnější, že po sobě zanechal těhotnou manželku.

Dvojice si miminko pořídila v době, kdy nebylo jisté, zda Novák přežije, přes to ale měla jeho žena Martina jasno, s jiným dítě nechtěla!

Brankář měl krutý osud, nemoc mu vzala vše...

"Když se manželka dověděla o mé nemoci, řekla, že s nikým jiným nechce být ani s ním mít dítě. Tak jsme to zkusili a ono to vyšlo. Přes všechny ty stresy," prozradil Radim Novák v lednu.

Brankář si samozřejmě ze všeho nejvíce přál, aby mohl svého nenarozeného syna vidět vyrůstat, bohužel ale to štěstí neměl.

Rakovina se začala šířit tak rychle, že lékaři už nebyli schopni nemoc zastavit. Spoluhráči Nováka se rozhodli jeho těhotné manželce pomoci a hodlají jí věnovat finance, aby se mohla bez stresu starat o miminko!

Radim Novák po sobě zanechal těhotnou ženu

Radim Novák byl mezi ostatními hráči fotbalu oblíbený a dokazuje to i fakt, že se jeho kamarádi rozhodli finančně složit na jeho manželku.

"Přibližně deset kluků si nastavilo trvalý příkaz a pravidelně posílali Radimovi peníze, aby nestrádal. Další kluci ho finančně podporovali nárazově. Měsíčně mu tak mohlo chodit přes dvacet tisíc a i něco navíc, podle toho, jestli přispěl i někdo další. Skoro všichni budou posílat dál, protože se rozhodli, že chtějí podporovat Radimovo nenarozené dítě. Všichni ho měli rádi a tohle je to nejmenší, co můžou udělat," prozradil zdroj z fotbalistova okolí deníku Express.

Těhotné vdově sice manžela nic nevrátí, může se ale v budoucnu věnovat svému synovi, aniž by musela řešit nutné finance na základní potřeby. Alespoň malá útěcha v této smutné chvilce. Přejeme jí hodně sil a hlavně zdraví pro ni i syna, který by se měl narodit někdy kolem srpna...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky