Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Radek Kašpárek se stane potřetí otcem: Známý kuchař prozradil pohlaví dítěte

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Zdroj: Profimedia

Radek Kašpárek vystřídal nepříjemné zdravotní problémy za obrovskou radost! Porotce Masterchefa se brzy stane počtvrté otcem a prozradil, zda se konečně dočká mužského následovníka.

Radek Kašpárek nedávno prožil náročné období, jeho zdravotní stav byl totiž velice vážný! Kvůli vyhřezlým plotýnkám dokonce přestal hýbat prsty u nohou a přestávala mu fungovat i celá pravá končetina! Známému kuchaři se dokonce podlamovala bezdůvodně kolena!

"Kvůli tomu jsem šel na vyšetření, po kterém se lékaři rozhodli pro neodkladný zákrok," vysvětlil Kašpárek Šípu, jak na svou diagnózu přišel.

Následně musel michelinský kuchař na operaci plotének a domů ho pustili až po třech dnech strávených na jednotce intenzivní péče a jednom dni na standardním pokoji! "V pondělí mě převezli na standardní pokoj. V úterý mě propustí domů, ale na rehabilitaci budu moct nastoupit až za tři měsíce," prozradil Kašpárek po zákroku deníku Expres.cz. Dnes už je na tom ale naštěstí mnohem lépe a raduje se ze čtvrtého potomka, který se co nevidět narodí!

Radek Kašpárek Radek Kašpárek Zdroj: Profimedia

Radek Kašpárek již má z předchozích vztahů dvě dcery a s nynější ženou Andreou, se kterou měl svatbu letos v březnu, má třetí dceru. Celkem tedy bude otcem již počtvrté!

"Tak co? Budu mít doma pátou ženskou nebo prvního kluka?" napínal ještě nedávno Kašpárek své sledující na Instagramu, dnes už má ovšem jasno.

I když porotce Masterchefa prý pohlaví miminka neřešil, nakonec ho odhalení příjemně překvapilo, mužské síly se v rodě Kašpárkových totiž konečně posílí!

"S manželkou se na chlapečka moc těšíme, moc jsme si ho přáli. Máme skvělé dcery, ale další chlap do rodiny se hodí. Budeme na ty naše holky dva," pochlubil se Radek Kašpárek výše zmíněnému webu, že bude mít konečně syna! Od nedávného zákroku se navíc kuchař rychle zotavuje, což dokázal i snímkem na sociální síti!

"14. den po operaci a dělám velké pokroky! Děkuji Všem za podporu a nejvíc mojí ženě Andree za oblékání ponožek, mytí a jiné," ohlásil se budoucí čtyřnásobný otec s dobrou zprávou po náročné operaci!

Nezbývá než kuchařské hvězdě popřát mnoho sil a gratulujeme k chlapečkovi!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU