Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Průšvihy Radka Johna: Utajená milenka, nemanželská dcera, zdrcená Adamovská

Zlata Adamovská a Radek John
Zlata Adamovská a Radek John
Zdroj: Profimedia
Zlata Adamovská a Radek John

Je to už pěknou řádku let, kdy se Zlata Adamovská rozešla s Radkem Johnem, kterému praskla nevěra s mladičkou Markétou. Té dokonce udělal dítě, o kterém Zlata také nevěděla. Když vše prasklo, myslela, že pro ni v tu chvíli skončil svět. Dnes už naštěstí po boku jiného muže na zradu bývalého manžela zapomněla.

Dokud se Radek John živil investigativní novinařinou, byl velmi oblíbený. Lidé mu věřili a mysleli si, že je čestný a chce pro ně jen dobro. Vše ale bylo tak trochu jinak a Radek takový dobrák, jak se na první pohled mohlo zdát, rozhodně nebyl. Pojďte se spolu s námi podívat, co bývalý reportér vše provedl, než se na stará kolena usadil.

Vše začalo, když se John rozhodl vstoupit do politiky. Jeho kolega Josef Klíma ho varoval a měl pravdu.

"Já ho varoval, když se rozhodl jít do politiky, zda chce, aby na něj lidi vzpomínali jako na dobrýho novináře, nebo na blbýho politika," prozradil pro Blesk Klíma, který s ním pracoval a kamarádil dlouhé roky. Velmi ho tedy zklamalo, když se dal dohromady s tuneláři a kšeftoval s dotacemi.

John byl velkým parťákem Romana Janouška

Pamatujete si na firmu ORA Print, jejímž byl John šéfem a za níž stál kmotr Roman Janoušek? Tak tahle firma si naúčtovala za čtyři čísla časopisu Pohoda pojištěnce u VZP neuvěřitelných devadesát miliónů korun.

Pokračovalo to zvěřinovou kuchařkou pro Lesy ČR, která státní podnik stála čtyři miliony korun. A to v ní bylo pouhých deset receptů a dle odborníků měla být její cena pětinová.

John si velmi cenil i svých přednášek. Za dvacet přednášek a dvanáctiminutový film o bezpečnosti provozu na silnicích dostala ORA pěkné čtyři milióny. No neberte to! 

Loutka v rukách Víta Bárty

Když se John stal ministrem vnitra, začalo být ještě hůř. Nejen, že byl jen pouhou figurkou v rukách Víta Bárty, ale i jeho projevy působily nepřesvědčivě a lživě. V podstatě vůbec nevěděl, co dělá a plnil pouze Bártovy požadavky.

Po několika měsících v politice začal John chytat hvězdné manýry. Jeho arogance neznala hranic a o jeho povýšeném chování si štěbetali i vrabci na střeše. Pak už přišly jen podvody, krádeže a nakonec vše vyvrcholilo odchodem Johna do ústraní. Nikdo mu totiž už nevěřil ani nos mezi očima.

Ani v soukromém životě nebyl Radek žádný svatoušek. Sedm dlouhých let podváděl svou manželku Zlatu Adamovskou a za jejími zády žil v dalším vztahu s mladší ženou, které udělal dítě. Když se nevěra provalila, Zlata myslela, že pro ni skončil svět a okamžitě se s Johnem rozešla. Nakonec našla štěstí v náručí kolegy Petra Štěpánka, kterého si vzala. John si milenku Markétu Zámyslickou po dlouhých šestnácti letech vztahu letos v létě také konečně vzal.

"Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho, takže budu nosit jeho příjmení. Nedivte se, prosím, tedy, Zámyslická mizí a od včerejška jsem Markéta Johnová," oznámila nová paní Johnová na sociálních sítích.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky